dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pita parna lokomotiva

#2524 od 07.04.2016 : Svaštara
Pita parna lokomotiva električnu: • Na koju foru si prestala da pušiš?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#339 od 19.08.2013 : Piroćanci
Otišao Piroćanac na Sinajsku Goru da se približi Bogu. Popeo se na najviši vrh i upita Boga: • Šta je za tebe milion godina? • Samo jedan trenutak - odgovori bog. • A šta je za tebe milijardu eura? • Kao jedan cent. • Pa daj mi onda jedan cent! • Samo trenutak!
#656 od 15.11.2014 : Perica
Perica je u prvom razredu osnovne. Učiteljica im objašnjava kako deca dolaze na svet. Nakon predavanja Perica digne ruku da nešto upita: • Da li moja baba može da ima decu? • Ne, Perice, ona je prestara za to. • Da li moja mama može da rodi? • Može. • Da li Marica što sedi iza mene može da ima decu? • Ne još, Perice, ona još nije zrela. Moći će tek za nekoliko godina. Perica se okrete ka Marici i reče: • Jesam li ti rekao, glupačo, da nemaš čega da se bojiš!
#2961 od 09.02.2017 : Perica
Žali se Perica mami: • Mama, svi mi kažu da imam velike noge. • Nemaš, sine. Ajde sad idi ostavi patike u garažu, pa dođi da ručaš.
#1205 od 31.01.2015 : Crnogorci
Jedan stari par odlučio da ode kod doktora na pregled. Doktor je prvo pregledao muža: • Izgleda da je sve u redu s Vama, imate li nekih problema? • Pa, doktore, ništa posebno, ali kad vodim ljubav sa ženom prvi put, onda je sve u redu. Ali, kad krenemo u drugu rundu, onda počnem jako da se znojim i to mi malo smeta. Nakon toga, doktor pregleda ženu: • I Vi izgledate dobro, ali Vaš muž mi kaže da kada vodite ljubav prvi put onda je sve u redu, a drugi put se puno znoji. Znate li možda zašto? Žena odgovori: • Naravno da znam doktore: Prvi put je u januaru, a drugi u avgustu!
#3347 od 23.08.2019 : Bračni
Negde na selu, svekrva pita snaju: • Snajka, znaš li ti da upregneš konja? • Bože majko, ... deset godina sam u braku, znam sve o konjima!
#629 od 13.11.2014 : Svaštara
Dva frajera razgovaraju u školi: • Da li je tačno da od poljupca može da se oslepi? • O, da! Juče sam poljubio drugaricu iz škole i od tada moja devojka ne može očima da me vidi!
#2384 od 25.01.2016 : Plavuše
Došla plavuša na selo i naiđe na čobanina kako čuva ovce: • Koliko ova ovca ima godina? • Ima dve godine. • A kako znate da ima toliko? • Znam po rogovima. • Vidi stvarno, ima 2 roga ...
#1049 od 09.01.2015 : Pitalice
Šta je dekolte? • Dekolte je rashladni uređaj za zagrevanje.
#978 od 29.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Vreme je novac, reče konobar i račun sabra sa datumom.
#2053 od 19.09.2015 : Doktori
• Doktore kašljem i teško dišem. • Pa je l' pušite cigarete? • Pušim, al' ne pomaže!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo