dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nisi valjda i penal promašio

#697 od 21.11.2014 : Svaštara
Došao fudbaler u crkvu da se ispovedi: • Oče zgrešio sam, opsovao sam Boga na utakmici. • Dobro sine, dešava se, a kako se to desilo? - upita pop. • Pa igrali smo utakmicu, ja sam napadač, i dobijem loptu sam pred golmanom, šutnem i on mi odbrani, odbije loptu u korner. • I tada si, naravno opsovao? • Ma nisam, nego smo izveli korner i ja udarim loptu glavom, ona pogodi prečku pa golmana i opet ode u korner. • Tada si sigurno opsovao? • Nisam, opet smo izveli korner, i odbije se lopta do mene, ja predriblam dva igrača, obiđem i golmana, šutnem, kad protivnički igrač rukom odbrani gol ... • To je to, tad si opsovao? • Ne nisam ni tad, uzeo sam da šutiram penal ... Pop će iznervirano: • Pa, nisi valjda i penal promašio, jebo te Bog!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#967 od 27.12.2014 : Piroćanci
Kako Piroćanac od jednog dinara napravi četiri? • Probuši na dinaru četiri rupe pa ga prodaje kao dugme za četiri dinara.
#3326 od 11.03.2019 : Mujo i Haso
Zove Mujo Fatu telefonom: • Alo, Fato, gde si? • Eto me u Zvorniku na Savi. • Kako na Savi kad u Zvorniku teče Drina?! • Čekaj ba, ... evo ti Save, pa neka ti on objasni!
#3213 od 23.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Videćemo za devet meseci ko se najbolje proveo za 1. maj!
#1668 od 26.04.2015 : Cigani
Kupi Ciga bazen, dođe to i do novina. Došli da ga intervjuišu i pita ga novinar: • Kako se osećate sada kada ste kupili bazen? Pomirisa se Ciga, pa reče: • Aaa kume, više se ne osećamo!
#3418 od 12.08.2026 : Međunarodni
Sportske discipline na Balkanu: • dizanje kredita, • preskakanje rata, • plivanje u dugovima i • trčanje za žirantima
#2791 od 03.10.2016 : Svaštara
Idu dve kajsije ulicom i vide šljivu. Jedna kajsija kaže onoj drugoj: • Vidi, ala su ovu prebili!
#2760 od 06.09.2016 : Bračni
U žestokoj bračnoj svađi žena kaže mužu: • Bolje da sam se udala za đavola nego za tebe! • E, nisi mogla. Brak između bliskih rođaka je zakonom zabranjen!
#1198 od 30.01.2015 : Svaštara
Sretnu se dve Mostarke, pa kaže jedna drugoj: • Šta je bona, što me ne pitaš šta ima ... • Pa šta ima? • Ma šuti bona, ne pitaj me ...
#554 od 07.11.2014 : Piroćanci
Zašto Piroćanac gleda kasetu svoje svadbe unazad? • Da bi gledao kako mu muzika vraća pare.
#617 od 12.11.2014 : Svaštara
• Znaš, ... ima nečeg erotskog u tebi. • Stvarno? • Da, ... glup si kao kurac.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo