dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nesam znaja da si ženjen

#1121 od 19.01.2015 : Svaštara
Otišao Vranjanac u Beograd i sretne Mariju Šerifović i pita je: • Izvini momak, kude je ovde Knez Mihajlova? Marija se okrene i kaže mu: • Alo bre majmune, nisam ja momak. A Vranjanac će: • Ne ljuti se be, nesam znaja da si ženjen.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1196 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Rešio sam da, konačno, nešto promenim u svom životu. I tako, ... odem i promenim pet evra.
#1578 od 09.04.2015 : Svaštara
Deda čita novine i okrene na stranu sa umrlicama, kad uleti unuk i pita: • Šta je deda, opet si na Fejsu?
#2004 od 20.08.2015 : Svaštara
• Dobar dan, izvolite. • Ja ću late makijato. • Meni donesite mohito sa ledom. • Ja ću epl sajder. • A Vi? • Meni donesi jedno ladno pivo, al' stavi na onaj sto, slučajno sam seo sa ovim pederima.
#3384 od 23.09.2020 : Perica
Nastavnik istorije drži predavanje o Tantalu. Na kraju časa upita nastavnik Pericu: • Perice, kako ti zamišljaš Tantalove muke? Perica objasni: • Tantalove muke su kada se moja dva druga tuku, a ja obučen u novo odelo.
#992 od 31.12.2014 : Životinje
Ide zec kroz šumu i sretne mazgu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam mazga. • A šta je to mazga? • To je kada ti je ćale konj, a keva magarica. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na vučjaka: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam Vučjak. • Šta je to vučjak? • To je kada ti je ćale vuk, a keva pas. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na konjsku muvu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam konjska muva. • Eee, ne zajebavaj.
#3236 od 15.04.2018 : Pitalice
Šta jedu ljudožderi za vreme posta? • Ronioce!
#904 od 18.12.2014 : Oglasi
Prodajem lep padobran, neotvaran, jednom korišćen. Malo zamrljan.
#802 od 06.12.2014 : Svaštara
Otišla devojka u crkvu da se ispovedi: • Oče, spavala sam sa popom iz susedne parohije, da li je to greh? • Naravno da jeste, kćeri, pa ti pripadaš ovoj parohiji.
#2396 od 02.02.2016 : Međunarodni
Posetio Srbin šeika pa mu se hvali: • Ja imam deset sinova, još jedan pa čitav fudbalski tim. A šeik će na to: • Ja imam 17 žena. Još jedna pa celi teren za golf.
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo