dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neće moći draga

#1059 od 10.01.2015 : Svaštara
Nakon šest meseci zabavljanja, kaže devojka mladiću: • Dragi, vreme je da me predstaviš svojoj porodici. • Neće moći, draga, žena mi je na poslu, a deca u školi!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2331 od 04.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo pita devojku koja jе šetala psa: • Koja je to vrsta psa? Devojka kaže: • Akita. Mujo će na to: • Kita posle, nego reci mi, koje je rase pas?
#952 od 24.12.2014 : Mujo i Haso
Gledaju Mujo i Haso ovce na livadi i kaže Mujo da ima tačno 1242 ovce. Haso ne veruje, dođe do pastira i pita ga koliko ima ovaca, a ovaj mu potvrdi: • 1242. I tako nakon pola sata na drugoj livadi Mujo opet pogodi broj ovaca i napokon ga pita Haso: • Jel, Mujo, kako ti tako brzo izbrojiš te ovce? • Moj Haso, ništa lakše, izbrojiš sve noge i podeliš sa čet'ri!
#2985 od 03.03.2017 : Mujo i Haso
Mujo pita Fatu: • Što ti peglaš tu kosu? • Pa da bude duža! • Aaa, tako ... ok! Sutradan, lekar pita Muju: • I, ... kako rekoste da ste opekli penis?
#241 od 27.05.2013 : Oglasi
Prodajem jeftina kola. Hitno. Šifra: Dok se Jefta ne vrati.
#788 od 05.12.2014 : Zemunci
Rešava Zemunac ukrštene reči: Luka u Španiji, 7 slova? • Bojović.
#1120 od 18.01.2015 : Doktori
• Doktore, doktore, sin mi je progutao hemijsku olovku! • Čemu tolika frka? Izvolite moje penkalo.
#3400 od 12.12.2021 : Svaštara
Jedan deda šalje poruku drugom: • Dolaziš li večeras u klub na šah? Ovaj drugi mu odgovara: • Trenutno sam u društvu jedne dame. Ako budem mogao, sigurno neću doći, a ako ne budem mogao, dolazim!
#2516 od 01.04.2016 : Aforizmi i grafiti
U kući mi samo TV radi, ... svi ostali su na birou.
#1269 od 13.02.2015 : Perica
Učitelj: • Ko odgovori na moje sledece pitanje, može da ide kući, zaključiću mu peticu za kraj školske godine! Perica uze kredu i poteže snažno prema tabli. Učitelj besno: • Ko je bacio kredu? Perica: • Ja. Eeeee idem kući. Ćao i ne zaboravi da mi zaključiš peticu!
#1877 od 11.07.2015 : Pitalice
Kako od ćurke napraviš zmiju? • Oženiš se njome!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo