Mrtvo more

#2924 od 16.01.2017 : Svaštara
Razgovaraju dva lažova:
• Jesi li ti čuo za Atlantski okean?
• Jesam, nego šta!
• E, pa ja sam ga celog preplivao!
• A, jesi li ti čuo za Mrtvo more?
• Naravno ...
• E, ako nisi znao, ja sam ga lično ubio!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#558 od 07.11.2014 : Životinje
Pošle dve buve u šoping.
• Hoćemo li peške? – pita jedna buva.
• Ma, jok, idemo pudlicom – odgovori druga.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 17 Ocena: 
#552 od 07.11.2014 : Perica
Učiteljica pita Pericu:
• Perice, koliko znaš o Platonu?
Perica:
• Isto koliko i Platon o meni.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#3292 od 29.10.2018 : Bračni
Nakon predivne večere uz sveće i bocu dobrog vina, supruga odvede muža u spavaću sobu. Polegnuvši ga na krevet, namignu i nežno šapnu:
• Dragi, jesi li video kako izgledaju zgužvanih 10€ ...?
• Ne, nisam ...
Ona polako i ritmično njišući kukovima otkopča tri gornja dugmeta svoje bluze i između grudi izvadi zgužvanih 10€. On se nasmeja i zgrabi novčanicu.
• Dragi, jesi li video zgužvanih 50€?
• Uuuh ... ne, nisam!
Ona se opet nasmeja, podignu suknju i između nogu iz gaćica izvuče zgužvanih 50€. Muž poče da se znoji, puls i disanje se ubrzaše. U očekivanju novog pitanja, nestrpljivo zgrabi novčanicu.
A, sada mi reci, jesi li video zgužvanih 20.000€?
• Neee, nisam! – viknu napaljeno.
• Onda pogledaj u garažu ...!!!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 254 Ocena: 
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#3414 od 15.02.2026 : Mujo i Haso
Videla Fata Mujine dobre brkove, pa ga pita:
• Mogu li dobiti jednu dlaku za uspomenu?
Mujo zavuče ruku u gaće i izvuče jednu dlaku:
• Dok ima u skladištu, ne diram sa izloga!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 11 Ocena: 
#1643 od 21.04.2015 : Svaštara
U specijalnu banju za mršavljenje došle dame kako bi obavile tretman. Instruktor prvi dan obavi sve vežbe predviđene planom, trčanje, sklekove i ostalo, ... Na kraju, one mrtve umorne, a instruktor objašnjava damama koliko su danas izgubile kalorija i kaže:
• To vam je isto kao da ste danas imale tri seksualna odnosa.
Na to će jedna od njih:
• Pa što nas onda ne jebete, nego nas mučite?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#3267 od 16.05.2018 : Pitalice
Zašto piješ Sinalko?
• Jer je iste boje kao moji zubi!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 124 Ocena: 
#2964 od 12.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Meni niko ništa u životu nije pomogao. Sve što imam svojim rukama sam ukrao!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#1682 od 19.05.2015 : Mujo i Haso
Bio Mujo u Vijetnamu, rat se završio i vrati se on zajedno sa ostalim vojnicima. Pitaju nadređeni šta ko želi kao nagradu za učešće u ratu. Neko je tražio kuću, neko vilu na obali mora, neko jahtu, a Mujo reče:
• Ja hoću po jedan dolar za svaki santimetar od vrha penisa do mojih jaja.
Svi počeše da se smeju, ali želja je želja, to je njegovo pravo i mora se ispuniti, ma koliko blesavo izgledalo, pošteno je zaradio. Skupili se novinari, kamermani, ... čakaju merenje, ... 1cm, 2cm, ... 5cm, 6cm, ... 12cm, ...
• Mujo, pa gde su ti jaja?
• Ostala, ba, u Vijetnamu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#1666 od 26.04.2015 : Svaštara
Sećam se koga sam oženio. Sećam se kako sam se oženio. Sećam se gde sam se oženio. Sećam se čak i kada sam se oženio. Ali, ubijte me, ipak ne mogu da se setim zašto sam se oženio?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 18 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.