pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Koliko plaćaš bricu?

#2669 od 10.07.2016 : Svaštara
Razgovaraju čovek sa obrijanom glavom i čovek koji muca dok govori. Mucavac pita obrijanog: • Je li, bbboggga ttti, kkkolllikkko ppplllaćaš bbbricccu? • Manje nego ti telefon - odgovori obrijani.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3026 od 18.07.2017 : Bračni
Ćaskaju dve glumice: • Imam veliki problem. Večeras idem prvi put sa novim ljubavnikom na sastanak, pa ne znam šta da kažem mužu - žali se jedna! Druga će: • Pa, ... kaži mu istinu - ideš na probu!
#1546 od 05.04.2015 : Bračni
Došao Mujo iz kafane u sitne sate i navali na Fatu. Ona hladna ko špricer. • Koji ti je kurac večeras? - besno je upita Mujo. • Treći - iskreno će Fata.
#2618 od 07.06.2016 : Piroćanci
Piroćanac se ispoveda, pa ga sveštenik pita: • Šta si zgrešio? • Ništa, samo sam prošle nedelje ukrao frezu ... • Kaješ li se? - pita ponovo sveštenik. • Što bi' se kajao, freza nova, novcijata ...
#3073 od 15.10.2017 : Svaštara
Mlađi zagrljeni par šeta parkom. Neka baka ih posmatra sa klupe, pa ih upita: • Baš ste mi slatki i lep ste par, koliko dugo ste u braku? • Ja tri, a ona pet godina - odgovori mladić!
#2184 od 16.11.2015 : Svaštara
Zet ispraća svoju taštu na aerodrom. Kada avion polete zet viknu: • Bože, uzmi je, sada ti je najbliže.
#2910 od 05.01.2017 : Bračni
Dobio muž premiju na lotou, vraća se kući i kaže: • Ženo, pakuj se. Dobio sam premiju na lotou! • Šta da pakujem, letnju ili zimsku garderobu? • Ma, pakuj se u pizdu materinu, da te ne vidim više!
#1925 od 23.07.2015 : Cigani
Kako Ciga prodaje posteljinu na buvljaku? • Navali narode, jeftinooo, ... legne dvoje - ustane troje.
#2812 od 22.10.2016 : Svaštara
Radnik zove šefa telefonom, od kuće: • Halo šefe, ne mogu danas da dođem na posao, pokvario mi se auto ... • Što ne dođeš autobusom? • Nemam autobus!
#1349 od 28.02.2015 : Svaštara
Upisao sin glumu. Posle par meseci, sav srećan dolazi kući. • Mama, tata, uspeo sam! Dobio sam ulogu! • Kakvu? • Igraću muža. • Dobro je za početak. - kaže otac - Kad se budeš malo izvežbao, sigurno će ti dati i neku ulogu sa tekstom.
#1654 od 23.04.2015 : Pitalice
Šta se dobija ukrštanjem Crnogorca i Japanca? • Čovek koj hoće da radi, ali ne može da ustane.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo