pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Koje je godine štampana

#1677 od 28.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju dve prijateljice: • Još uvek ne verujem da si se udala za tog starca! • E draga moja, kad uzmeš lovu ne gledaš koje je godine štampana!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#853 od 13.12.2014 : Cigani
Leži Ciga na trotoaru i pored njega natpis 'PARALIZOVAN OD ROĐENJA'. Prilazi neka žena, stavlja pare u kutiju i kaže mu: • Moglo je biti i gore, mogli ste biti slepi od rođenja! A Ciga joj odgovori: • Kad sam bio slep, uvalili mi neke lažne evre, zamalo nisam zaglavio na robiju.
#2915 od 10.01.2017 : Bračni
U prodavnici veša muž bira brushalter za ženu. Ljubazna prodavačica ga pita: • Želite li brushalter za grudi u obliku kruške ili jabuke? A muž upita: • Imate li vi neki za kompot?
#2037 od 10.09.2015 : Mujo i Haso
Sede Mujo i Fata pred televizorom, ona se razvalila po kauču onako debela, pa pogleda mršavog Muju i reče mu tiho: • Mujo, bolan, kad te neko pogleda 'vakog, mog'o b' pomislit' da glad vlada u svijetu .... Mujo je mrko pogleda i odgovori: • Šut', bona, kad pogleda tebe pomislit' će da s' ti kriva za glad u svijetu!
#1692 od 19.05.2015 : Svaštara
Umro peder i stigao kod svetog Petra. Otvorio Pera tefter, gleda, lista, pa će: • Znaš šta sinko! Ti osim ovog poroka i nemaš nekih drugih grehova. Ajd' jedno mesec dana u pakao, pa ćemo posle da te prebacimo u raj. Posle mesec dana krenuo sveti Petar u šetnju, pa navratio malo i u pakao. Kad tamo katastrofa. Vatre ugašene, u kazanima voda ne krčka, a đavolčići besposleni sede okolo. • Šta je ovo deco? Što su vatre pogašene? • More čika Pero, od kako si poslao onog pedera, niko ne sme da se sagne da naloži vatru!
#998 od 31.12.2014 : Plavuše
Upoznaje se plavuša sa Hristom Stoičkovim. Hristo kaže: • Hristo Stoičkov. A plavuša odgovara: • Vaistinu Stoičkov.
#926 od 20.12.2014 : Svaštara
Stoje dva klinca ispred Pikasove slike u muzeju i komentarišu: • E, ubiješ me ako ovome nisu drajveri na printeru otišli u materinu!
#1180 od 29.01.2015 : Mujo i Haso
Pitali Muju na birou za zapošljavanje šta je po zanimanju. On odgovori: • Pomoćni bagerista. • A šta Vam je to? • Pa ono što bager ne može, ja lopatom ...
#159 od 16.03.2013 : Crnogorci
Muž i žena leže u krevetu. Muž progovara: • Jesi li za seks? • Uh, ne mogu sada, preumorna sam, a i glava me nešto boli - reče žena. • Spavaj bre, ženo, pričam telefonom - odbrusi muž.
#667 od 17.11.2014 : Policajci
Šta rade četiri policajca u autu? • Tuku se ko će da sedi do prozora!
#450 od 18.06.2014 : Studenti
Nakon odgovaranja pita student profesora: • Za koliko sam odgovorio, profesore? • Za deset. Pišem jedan, pamtim nula!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo