dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako su ti jaja vrela

#663 od 16.11.2014 : Svaštara
Tri žene stalno zajedno piju kafu u firmi i časkaju u vreme pauze. • Zamislite, - reče jedna od njih, - pipnem ja jutros jaja mome Miši, a ona hladna kao led. Sutradan druga kaže: • Proverila sam, i mome Milanu su isto ledena jaja. Baš je to čudno! Sledećeg dana nema one treće žene. Ona se pojavi tek posle pet - šest dana sa vidljivim modricama i šljivama ispod očiju. • Pa gde si ti ? - pitaju je. • .... i ja pipnuh jaja mome Milisavu, a ona vrela! - pitam ga ja - A, kako to da su tebi vrela, a Miši i Milanu su jaja hladna ... bolje da sam ćutala!?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2027 od 06.09.2015 : Svaštara
Sudija opominje ženu koja svedoči: • Vi ste naveli lažne godine starosti! • Nisu lažne, nego su od ranije - pravda se žena.
#3105 od 12.11.2017 : Policajci
• Halo, policija, moj komšija valja travu! • A koliko je paketić? • Hiljadarka. • Skupo, ne kupuj od njega!
#1988 od 19.08.2015 : Doktori
• Doktore, zvoni mi u ušima. • Pa, javite se.
#3172 od 10.02.2018 : Babe
Negde u autobusu: • Sine, ajde pusti baku da sedne. • Gospođo, ja sam šofer ...
#810 od 06.12.2014 : Doktori
Plaćam svom psihijatru da me prati na fejsbuku. Tako preskačemo dosadne seanse, a on mi posle samo pošalje lekove.
#482 od 17.09.2014 : Pitalice
Zašto u Africi nema rakije? • Zato što Afrička šljiva ne pada.
#426 od 19.04.2014 : Perica
Pita učiteljica đake, čime im se roditelji bave i kako žive. Prva se javlja Mara: • Moj tata je saobraćajac, mama ne radi nigde, ali imamo veliku kuću i dva automobila. Potom se javi Jova: • Moja mama radi na autoputu, prodaje svoje telo. Kaže da se srami, ali mi stvarno lepo živimo. Diže ruku Perica i dodaje: • Moj tata je kamiondžija, i da nije Marinog tate i Jovine mame, i mi bi lepo živeli ...
#133 od 15.03.2013 : Piroćanci
Došao Piroćancu kum u goste. Piroćanac mu za ručak ispržio samo jedno jaje. Kum počne da jede, ali mali Piroćanac sedne uz kuma, pogleda u jaje, pa zaplače: • Tata, hoću i ja da jedem jaje! Na to će otac: • U bre, kakav si! Odmah plačeš! Pa nije kum ala, pa da pojede celo jaje, će ostane i za tebe!
#2054 od 19.09.2015 : Doktori
Pregleda doktor pacijenta, pa mu kaže: • Vaša bolest mi se uopšte ne dopada. Pacijent mu odgovori: • Žao mi je, ali nemam bolju!
#1030 od 05.01.2015 : Svaštara
Putujući trgovac kuca na vrata. Otvara mu klinac sa cigaretom u ustima i čašom viskija u ruci. Trgovac ga upita: • Zdravo, mališa. Jesu li ti tu mama i tata? • A šta misliš?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo