dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jesi li u vezi?

#3349 od 23.08.2019 : Svaštara
Razgovaraju dvoje mladih: • Jesi li u vezi? • Jesam! • Ali kako, pa na FB profilu ti piše da si slobodna?! • Piše i na autobusu LASTA, pa ne leti!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#13 od 11.03.2013 : Crni humor
Statistika kaže da 1 od 20 ljudi za komšiju ima pedofila. Ali ne i ja, moj komšija je prelepa 12-godišnjakinja sa čvrstom guzom i malim sisama.
#1428 od 12.03.2015 : Perica
Donela učiteljica likovnog skulpturu gole devojke i pita učenike: • Marice, šta ti vidiš na ovoj skulpturi? • Izražena ramena i pozu, učiteljice. • Ivice, šta ti vidiš? • Sise, učiteljice. • Izlazi napolje, sram te bilo! • Perice, ti? • Izlazim, izlazim ...
#2948 od 29.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Kako se ti, Cigo, slažeš sa svojom Milevom? • Dobro. Prvo ja slažem nju, pa ondak ona slaže mene.
#1809 od 23.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Kažu da je hodanje u snu vrlo opasno. To znači da ja svakog jutra rizikujem život dolazeći na posao.
#1623 od 17.04.2015 : Zemunci
Pita mali Zemunac oca: • Ej, ćale, š'a je to 'viluk'? • Viluk? Ne'm pojma! 'De si to čuo, bre? • U školi, ćale! Rekla učiteljica: Okačite jakne, 'nači, viluk!
#1538 od 03.04.2015 : Piroćanci
Šta radi piroćanac kada mu je hladno? • Sedi pored sveće. A šta radi kada mu je jako hladno? • Zapali sveću.
#893 od 18.12.2014 : Perica
• Deco, zna li neko šta je to suprotno od smeha? • Znam ja, učiteljice, to je seks - odgovori Perica. • Kako seks, Perice? • Pa smeh je ha-ha-ha, a seks je ah-ah-ah.
#2803 od 14.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Ko umre na jesen, za njega nema zime!
#2154 od 06.11.2015 : Međunarodni
Vodio Šumadinac ljubav sa Hrvaticom, pa ona povika: • Straga, straga! • Ma nije ga stra', samo mi se klizaju opanci!
#2842 od 13.11.2016 : Mujo i Haso
Kupio Mujo auto, pa rešio da se provoza. Međutim, taman što je krenuo, pukne mu guma. Mujo odluči da je zameni, pa okrene auto na krov. Naiđe putem Haso, pa upita Muju: • Šta to radiš, bolan? • Menjam gumu! • Pa, ne radi se to tako - kaže Haso. Mujo će na to: • Ti ćeš da mi kažeš! Ja vozio bicikl celog života!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo