dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Možda bih i mogao

#1825 od 30.06.2015 : Studenti
Kaže profesor studentu: • Kolega, ne možete spavati na mom predavanju! Student odgovori: • Možda bih i mogao da ste malo tiši!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2114 od 21.10.2015 : Svaštara
Šetaju Adam i Eva rajskim vrtom i razgovaraju: • Evo, voliš li me? • Naravno, dragi, pa koga bih drugog?
#2141 od 01.11.2015 : Crnogorci
Crnogorac razgovara sa ocem i kaže: • Ja sam rešio da napustim fakultet za elektrotehniku, dosta je bilo ovih 10 godina, prelazim na medicinu. Otac mu odgovara: • Ti kako hoćeš, ja i deda ostajemo!
#3082 od 29.10.2017 : Svaštara
Ona kaže: • Daj mi ga, skroz sam vlažna! On joj odgovara: • Možeš da vrištiš koliko hoćeš, ali kišobran je samo moj!
#2829 od 02.11.2016 : Plavuše
Mladić izašao sa plavušom, ... Konobar kaže: • Izvolite! • Ja ću sok od kole! - poruči plavuša. • Meni šamar da zapamtim kada sam izašao sa njom! - skrušeno će mladić.
#2291 od 13.12.2015 : Perica
Prvog januara, ujutro, policajac je na konju sedeo ispred semafora, a pored njega se dovezao Perica na svom novom, novcatom biciklu. Policajac kaže Perici: • Baš lep bicikl! Je l' ti to Deda Mraz doneo? Perica odgovori: • Da. • Paaa, sledeće godine reci Deda Mrazu da ti stavi štop-svetla na bicikl! - reče pandur i poče Perici da piše kaznu od 1.000 dinara. Perica uzima kaznu i, pre nego što se odvezao, kaže: • Uzgred, baš lep konj! Da li vam je to Deda Mraz doneo? Kao, da bi učinio Perici, pandur kaže: • Da, da, on mi je doneo. A Perica će: • Sledeće godine reci Deda Mrazu da stavi kurac ispod konja, umesto iznad.
#275 od 11.06.2013 : Mujo i Haso
Polaže Mujo u Sarajevu vozački. U toku vožnje pita njega instruktor, misleći na brzinu: • Mujo s kojom ideš trenutno? • Ne znaš ti nju ona je iz Doboja!
#425 od 12.03.2014 : Mujo i Haso
Gostuje Mujo na televiziji BiH: • Dakle Mujo, Vi ste pjesnik? • Da, ja sam pjesnik ... • Amater? • A mater nije, ona je domaćica, malo oko bašte i tako.
#2338 od 10.01.2016 : Svaštara
Jednog dana povede bogati otac svog sina u selo da bi video kako na svetu ima mnogo siromašnih ljudi. Proveli su dan i noć na farmi na kojoj su živeli vrlo siromašni ljudi. Kada su se vratili kući, otac je upitao sina: • Kako ti se svideo izlet? • Bilo je odlično. • A, jesi li video kako ljudi mogu biti siromašni? – nastavio je otac ... • Da! • I, šta si naučio? – nije odustajao otac ... • Video sam da mi imamo jednog psa, a oni četiri. Mi imamo bazen koji se prostire do pola dvorišta, a oni imaju potok koji nema kraja ... Mi imamo uvozne svetiljke u vrtu, oni imaju zvezde ... Mi imamo vidik do ograde, a oni imaju čitavu okolinu, cele planine i doline. Kad je dečak završio, otac nije znao šta bi rekao. Ostao je bez reči, a sin je samo nastavio: • Hvala ti oče što si mi pokazao koliko smo siromašni!
#63 od 12.03.2013 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • A onda mi je rekao kako je prvo mislio da sam farmaceutkinja! Znaš li šta je to? • Ne znam. • Nisam ni ja znala, ali sam mu za svaki slučaj opalila šamar.
#238 od 16.04.2013 : Političari
Ujedinjene Nacije: • Imamo li uopšte dokaza da Iračani poseduju oružje za masovno uništenje? Džordž Buš: • Naravno, sačuvali smo fakture!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo