dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Vicevi sa najviše glasova

Moja Knjižara Online
#1919 od 22.07.2015 : Cigani
Dve babe pričaju o unucima. Jedna kaže drugoj: • Moj je unuk skroz pošizeo. Cele noći sedi pred kompjuterom, kuca po tastaturi, pa nešto priča kompjuteru i telefon nikad nije slobodan. Ništa neće biti od njega. Na to druga baba kaže: • Moj unuk će biti lekar ili pilot. • Otkud znaš? - pita druga baba. • Pa kad god uđem u njegovu sobu špricevi na sve strane, a on viče baba 'ajde da letimo.
#2089 od 08.10.2015 : Oglasi
Tražim bebisiterku da mi čuva žensko dete i povremeno pripazi malog! Šifra: Napaljeni tata.
#2666 od 10.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo se seksa sa Fatom, ženom svog druga Hase. Zazvoni mobilni, javlja se ona, a Mujo će nakon razgovora: • Ko je zvao? • Haso je zvao, kaže da je s tobom na kuglanju, jebaću mu mater kada se vrati kući.
#1091 od 14.01.2015 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Koja je razlika između muškarca i žene? Perica će na to: • Pa, vidite učiteljice, koji broj cipela nosite Vi? • 38. • A vaš muž? • 42. • Eto vidite, razlika je između nogu.
#2442 od 04.03.2016 : Svaštara
Prva menstruacija .... nekad: • Maaamaaaaa, krrrvvvvvvv! Sad: • Toooooo, nisam zaglavila!
Mali kuhinjski aparati
#346 od 19.08.2013 : Oglasi
Tražim devojku s automobilom radi ozbiljne veze. Obavezno poslati fotografiju automobila.
#231 od 16.04.2013 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo kući kasno, legne u krevet, pa počne da se pribija uz Fatu. Fata negoduje: • Nemoj Mujo, ne mogu večeras, boli me glava. • Šta je vama ženama danas, k'o da ste se sve dogovorile?
#2708 od 06.08.2016 : Svaštara
Leže dva ludaka na atomaku i pevaju. Odjednom se jedan od njih okrene na leđa i nastavi da peva. • Ej, zašto si se okrenuo? • Pa, druga strana ploče!
#2448 od 08.03.2016 : Svaštara
Čovek iznervirano otvara ulazna vrata ispred kojih stoje pijani momak i zbunjena devojka: • Momče, prvo sam ti rekao da dođete kući do ponoći, a sad je pola tri. Drugo, ... rekao sam da nema alkohola, a ti pijan dovodiš moju ćerku! I treće, rekao sam ti da ... čekaj bre ... idiote, ova devojka nije moja ćerka!
#1298 od 19.02.2015 : Piroćanci
Prodaje Piroćanac na pijaci pregorele sijalice. Pita ga kolega: • Jesi li ti lud? Ko će da ti kupi pregorele sijalice? • Će da kupe, pa će da zamene u preduzeće - odgovori Piroćanac.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo