dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Devedesete

#2076 od 02.10.2015 : Chuck Norris
Šta je Chuck Norris slušao sedamdesetih? • Devedesete!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2600 od 02.06.2016 : Svaštara
Padala je kiša. Ugledao sam je. Žurila je na posao. Prošao je auto i pokvasio je. Prišao sam, obrisao joj lice maramicom. Ona će: • Moronu jedan, obrisao si mi i obrve!
#953 od 24.12.2014 : Mujo i Haso
Došao Mujo iz Amerike, pita ga Haso: • Bolan Mujo, kako je u Americi? • E moj Haso, oni su ti trideset godina iza nas! Tamo je još uvek sve dobro!
#3197 od 07.03.2018 : Cigani
Šta radi Ciga na desktop-u? • Pretura po Recycle bin-u.
#1342 od 27.02.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Ništa. • Pa to si i juče radila?! • Nisam završila ...
#2919 od 13.01.2017 : Pitalice
Koje ptice prenose pričiji grip? • Divlja ševa, sa patke na gusku!
#2666 od 10.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo se seksa sa Fatom, ženom svog druga Hase. Zazvoni mobilni, javlja se ona, a Mujo će nakon razgovora: • Ko je zvao? • Haso je zvao, kaže da je s tobom na kuglanju, jebaću mu mater kada se vrati kući.
#3205 od 15.03.2018 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo u bioskop i kupi jednu kartu za film. Posle dva minuta, dolazi i kupuje još jednu, i tako nekoliko puta. Prodavac ga upita: • Pa šta će vam toliko karata za jedan isti film? • Znam ja da je dovoljna i jedna, nego onaj kreten na vratima uvek pocepa kartu kada mu je dam.
#708 od 23.11.2014 : Mujo i Haso
Rade Muja i Fata na njivi kad stigne Muji poruka od švalerke: • Dođi brzo, sama sam kući! Razmišlja on kako da se izvuče pa kaže Fati: • Jao ženo, izgleda umro tetak! Evo sad mi javili. Ostani ti i kopaj, a ja idem da vidim treba li im kakva pomoć ... Ode Mujo i ostavi Fatu na njivi da kopa. Posle nekog vremena vraća se on kući i kaže: • Nećeš verovati. Ja otišao do tetka, kad on živ i zdrav. Rekoh, kad sam već tu, sednem sa njim, popijem kafu, upitam ga za zdravlje i shvatim da me neko lepo namagarčio. Ne mogu da verujem da se ljudi šale na takav način! Na to će Fata: • Ovaj svet je totalno poludeo. Evo sad kad si ti otišao, naiđoše dvojica pijanih drumom i napadoše na mene. Kažu, ili da im pevam, ili da skidam gaće ...! • I, ... šta si ti uradila? - upita je Mujo, vidno zabrinut. A Fata će: • Pa, kako da pevam crni Mujo kad je tetak umro?
#2967 od 15.02.2017 : Babe
Baba našla nekog dedu, pa hoće da se uda, ali je zanima njegovo imovinsko stanje, pa ga pita: • Je li, šta imaš od pokretne, a šta od nepokretne imovine? • Od pokretne imovine imam protezu, a od nepokretne - onu stvar između nogu!
#2669 od 10.07.2016 : Svaštara
Razgovaraju čovek sa obrijanom glavom i čovek koji muca dok govori. Mucavac pita obrijanog: • Je li, bbboggga ttti, kkkolllikkko ppplllaćaš bbbricccu? • Manje nego ti telefon - odgovori obrijani.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo