dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prošao voz i pokupio svu struju

#61 od 12.03.2013 : Policajci
Prelaze dva pandura preko železničke pruge, pa prvi pita drugog: • Kako, bre, stoji ova vrana na žici, a ne ubije je struja? • Nisi ti video, malopre je prošao voz i pokupio svu struju.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2470 od 24.03.2016 : Svaštara
• Kako se zoveš? • Maja. • Skraćeno od...? • Promaja, pizda ti materina!
#417 od 16.02.2014 : Pitalice
• Zašto su brushalteri skuplji od muških gaća? • Zato što je mleko uvek skuplje od jaja ...
#125 od 15.03.2013 : Cigani
Vraća se Ciga od doktora i pita ga žena: • Šta je bilo Cigo, šta ti je? • Ma ćuti, pomešali mi se organi! • Kako bre!?! • Otišla mi jetra u kurac!
#2241 od 27.11.2015 : Bračni
Kaže žena mužu: • Danas su mi rekli kako imam lepe noge! Na to će muž: • A nisu ti rekli kako imaš veliku guzicu? • Ne! Tebe uopšte nismo pominjali - odgovori žena.
#3204 od 14.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Manijak iz parka prati te ko senka, možda samo hoće da ti da Rumenka!
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#1997 od 19.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada dam nekome savet, to ne znači da sam pametniji, već da sam napravio više gluposti pa imam iskustva.
#2692 od 25.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo vodi ljubav s Meksikankom. Iznenada uđe Fata i vikne: • Mujo, šta to radiš?! A Mujo odgovori: • Karamba!
#2144 od 02.11.2015 : Doktori
Dolazi deda kod doktora: • Doktore, imam veliki problem. Popnem se na prvu - dobro je, na drugu - nije loše, na treću - teško, na četvrtu - ne mogu. • Deda, a koliko imaš godina? • Uskoro punim 76. • Deda, ja imam 35 i već posle druge nemam više snage. • Doktore, o čemu Vi to pričate? • O ženama. • A ja o stepenicama ...
#972 od 28.12.2014 : Svaštara
Otišao čovek kod čarobnjaka i pita ga može li da poništi kletvu koja je bačena na njega. • Zavisi - kaže čarobnjak - ako se sećaš tačnih reči ... • Kako se ne bih sećao: "Sada vas proglašavam mužem i ženom ...".
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo