pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Uspori, škola

#769 od 03.12.2014 : Perica
Perica zakasnio u školu i učiteljica ga pita koji je razlog njegovog kašnjenja. • Učiteljice, Vi ste nas učili da moramo da poštujemo saobraćajne znakove. • Da, pa ... ? • Na jednom je pisalo: - Uspori, škola!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2064 od 27.09.2015 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u američki caffe bar i pravi se da zna engleski. Dođe konobarici i dere se: • Giv mi van kafurina vit varenika, giv meni, giv njemu, overder i deder naplati!
#2105 od 13.10.2015 : Mujo i Haso
Fata zove Muju telefonom: • Mujo, gde si? • Evo me, u lovu sam! • A ko to tako glasno stenje, bolan? • Medved!
#1802 od 19.06.2015 : Bračni
• Srećo, hajde da vodimo ljubav ...? • Dragi, boli me glava ... • Srećo, danas glavu nećemo da koristimo ...
#1821 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nemati vaginu ne znači imati muda.
#923 od 19.12.2014 : Perica
Perica pita oca: • Tata, šta je to kupleraj? Otac mu opali šamar i vikne: • Marš tamo, balavče jedan! Ne mešaj se u politiku!
#2990 od 08.03.2017 : Bračni
Na kasi, u nekoj trgovini: • Koliko treba da platimo? • 12.316,00 dinara. • Uh, možete li odbiti ono što je moja žena kupila? • Naravno, samo trenutak ... Vaš račun iznosi 132,00 dinara.
#2882 od 15.12.2016 : Mujo i Haso
Plivaju Mujo i Haso Tihim okeanom kad odjednom Haso se počeo daviti. Viče Haso: • Upomoć, Mujo, upomoć, udaviću se! Na to će Mujo: • Pssssst, ovo je Tihi okean.
#1854 od 04.07.2015 : Političari
Leži Lenjin na samrtničkoj postelji i razmišlja kome da preda vlast posle svoje smrti. Okupljeni predlažu mladog Staljina, ali Lenjin vrti glavom i kaže: • Mlad si i uporan, ali brinem se hoće li narod ići za tobom? • Ništa se ne sekiraj - kaže Staljin. Ko ne bude išao za mnom, ići će za tobom!
#1878 od 11.07.2015 : Cigani
Došao Ciga ranije kući i zatekne kuma sa ženom. Mileva poče da se pravda: • A bre, Miko, si mi kupio kafu? • Nisam. • Si mi kupio šećer? • Nisam. • Pa šta ona oćeš, ... sa šta sam mogla kuma da počastim?
#3296 od 01.11.2018 : Svaštara
Savet mog dede: • Ako te devojka prevari, neka padne seks pomirenja. Na kraju ostavi novac na krevetu i izađi kao gospodin.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo