Idem na predavanje

#533 od 05.11.2014 : Policajci
Zaustavi policajac pijanca i pita ga:
• Gde ste pošli u ovo doba noći.
• Idem na predavanje.
• Ko sad drži predavanja.
• Moja žena.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1979 od 15.08.2015 : Mujo i Haso
Zaljubila se Fata, ali odmah u dvojicu i ne zna koji joj je draži - Mujo ili Haso. Nakon što se mučila jedno nedelju dana, odluči ona da ode kod babe gatare da joj pomogle.  Upadne Fata, pričeka svoj red pa se požali:
• Slušaj, bona, imam ti velik problem - sviđaju mi se dvojica momaka, Mujo i Haso. De ti men' reci koji će imat' više sreće i oženit' me?
Gatara se zagleda u kuglu, pa će ispod glasa Fati:
• Vidim da će više sreće imat' Mujo, jer će te oženit' - Haso!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#1419 od 11.03.2015 : Crnogorci
Čudi se mladi Crnogorac:
• Nikako ne mogu da shvatim kako su naši đedovi mogli da žive bez svetla, televizora, interneta, kola i deterdženta?
Odgovora mu stariji:
• Pa i nijesu mogli. Vidiš li, avetinjo, da su svi pomrli?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 45 Ocena: 
#2992 od 10.03.2017 : Pitalice
U čemu je razlika između tašte i tumora?
• Pa, tumor nekad može da bude i dobroćudan!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 100 Ocena: 
#1656 od 24.04.2015 : Mujo i Haso
Gledali Mujo i Fata boks na televiziji, i već početkom druge runde dođe do nokauta i borba završi. Mujo razočarano ispali:
• Ajd' u pizdu materinu, trajalo je samo četiri minute, baš sam razočaran!
Fata setno odgovori:
• E moj Mujo, sad znaš kako je meni ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#894 od 18.12.2014 : Svaštara
Žena se vratila iz šopinga i zatekla muža u krevetu sa ljupkom mladom ženom. Upravo kada se spremala da osuje paljbu po njemu, on joj reče:
• Možda Te zanima, kako je uopšte došlo do toga? Vozeći se autoputom ka kući, ugledao sam mladu devojku, koja je izgledala umorna i zamazana. Dovezao sam je kući i dao nešto da pojede, tačnije juneći odrezak, koji si Ti zaboravila u frižideru. Pošto je bila bosonoga, dao sam joj one cipele, koje si Ti odbacila, jer su izašle iz mode. Bilo joj je hladno, pa sam joj dao Tvoju jaknu, što sam Ti kupio za rođendan, ali koju Ti nisi nosila zbog boje. Pantalone su joj bile poderane, pa sam joj dao Tvoje, znaš one farmerke, koje su Tebi bile male, ali njoj su perfektno stajale. Kad je odlazila, upitala me:
• Da li ima još nesto, što Vaša žena više ne upotrebljava?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 19 Ocena: 
#1133 od 21.01.2015 : Pitalice
Kako se žene izvinjavaju?
• Izvini, ali ti si kriv.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
#2068 od 28.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Bolje pet do dvanaest nego nijednu posle jedan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#1297 od 19.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Čuvajte se negativaca. Oni nađu problem za svako rešenje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
#383 od 07.12.2013 : Svaštara
Uđem na FB ... Ceca.
Upalim TV ... Karleuša.
Otvorim novčanik i Boga molim da bude Stoja, kad ono ... Kitić.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#1446 od 16.03.2015 : Mujo i Haso
Prala Fata na potoku rublje po starinski, ručno. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena, pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo, vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže:
• E, jebem ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeba kamenac.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.