pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Opet alko test

#1063 od 11.01.2015 : Plavuše
Zaustavi saobraćajac plavušu i zatraži joj vozačku dozvolu. • Je l’ to ono roze, pa ima moja slika? • Jeste – odgovori policajac i zatraži i saobraćajnu. • A je l’ to ono svetlo zelene boje i nema moje slike? • Jeste – kaže policajac, i pošto vidi sa kim ima posla, počne da otkopčava šlic. A plavuša kaže: • Šta, opet alko test?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2781 od 23.09.2016 : Mujo i Haso
Fata pita Muju: • Jesi li poneo peškir? • Ne, naravno, ... kad ćeš naučiti, peškir se ne nosi na odmor, nego sa odmora kući!
#3119 od 15.11.2017 : Crni humor
Mujo kaže Hasi: • E moj jarane, još uvek se sećam zadnjih reči moje pokojne Fate ... • Pa, šta je rekla? • Ne okreći taj pištolj prema meni, idiote jedan!
#1849 od 04.07.2015 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Lesija? • Lesi se uvek vraća kući, a Crnogorac kada dođe u Beograd - nikad više.
#2810 od 21.10.2016 : Bračni
Jednom davno živeo jedan mladić i zaljubio se, pa je pitao devojku: • Hoćeš li se udati za mene? Devojka je hladno odgovorila: • Ne! I tako je mladić živeo srećno do kraja života, išao u lov, išao u ribolov, igrao golf, gledao fudbal i pio pivo kad god je poželeo ...
#1398 od 09.03.2015 : Bračni
Udala žena svoje tri ćerke istog dana. Na rastanku kaže ona njima: • Pišite mi kako vam je u braku, a umesto reči 'seks' napišite 'kolači', da vaš otac ne sazna o čemu pišete. Posle nekog vremena piše najstarija ćerka: • Dragi mama i tata, meni je u braku lepo, ali kolača slabo, jednom nedeljno. Sledećeg dana piše druga ćerka: • Dragi roditelji, ja živim k'o u bajci, imam sve što poželim, ali kolača samo jednom mesečno. Na kraju stiže pismo i od najmlađe ćerke: • Dragi mama i tata, moj muž i ja nemamo skoro ništa i jedva imamo da preživimo. Ali zato kolača ima svakog dana. Ako nema kolača, moj muž liže tepsiju, a ja oklagiju.
#2929 od 20.01.2017 : Svaštara
Idu tri ludaka prugom. Prvi će: • Što je dugačko ovo stepenište! Drugi odgovara: • Aha, a i gelender je nešto mnogo nizak. A treći će ushićeno: • Ne brinite, ljudi. Evo, stiže nam lift.
#1567 od 07.04.2015 : Cigani
Bio Ciga u ratu i stavili ga u rov. Iz rova svi pucaju, samo Ciga leži u rovu i ne diže glavu. Pita ga kapetan: • Cigo, što ti jedini ne pucaš? A Ciga mu kaže: • Gospo'n kapetan, ja ih tol'ko mrzim da ne mogu očima da ih gledam!
#377 od 28.11.2013 : Plavuše
Pala plavuša sa zgrade u kamion pun banana pa kaže: • Polako, polako, momci, svi ćete doći na red!
#594 od 10.11.2014 : Plavuše
Zašto je plavuša stavila kompjuter na pod? • Da joj ne padne sistem.
#2552 od 01.05.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne trči sine za svakom suknjom, u Škotskoj si.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo