dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Malo je slan

#1108 od 16.01.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve koleginice plavuše u kancelariji: • Ej, znaš šta mi se juče desilo? - pita jedna. • Ne znam šta? • Ušla sam graškom u muški WC, kad tamo - direktor. I slatka moja videla sam mu onu stvar ... • I, baš me interesuje kakav mu je? - zntiželjno će druga. • Pa, ... malo je slan za moj ukus.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2656 od 02.07.2016 : Doktori
Ulazi čovek kod doktora, sav se trese i pita: • Doktore, ima li ova moja treskavica veze s tim što me je otac napravio na veš mašini? Doktor ga gleda i reče: • Nema, i mene je moj napravio na gramofonu i vidiš nije mi ništa, i vidiš nije mi ništa, i vidiš nije mi ništa, i vidiš nije mi ništa ...
#1921 od 22.07.2015 : Svaštara
Negde na moru prilazi čovek spasiocu: • Izvinite, ima li ovde morskih zvezda, rakova, ježeva? • Ne bojte se, slobodno uđite u vodu, nema ničega. Sve je to pojeo morski pas.
#631 od 14.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Za bolesne, postoji bolnica. Za lude, postoji ludnica. Za budale nema ništa, zato ih ima svuda.
#2237 od 26.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Svadbena torta će biti na tri sprata. Prva dva su pod hipotekom.
#3420 od 14.08.2026 : Chuck Norris
Kada Čak Noris dune u utičnicu, ugalj se vrati u rudarsku jamu!
#2010 od 23.08.2015 : Pitalice
Šta označava crna vlas kose na glavi jedne plavuše? • Tračak nade.
#2884 od 17.12.2016 : Svaštara
• Ćale, zašto se seka zove Sofija? • Pa zato što smo je napravili u Sofiji, u Bugarskoj. • Aaaha, hvala! • Nema na čemu, Stefan Braune!
#858 od 13.12.2014 : Svaštara
Ustaje Milutin iz kreveta oko četiri sata ujutru i sprema se za lov. Stanojka ga pita: • Gde ćeš crni Milutine ovako rano!? Milutin odgovara: • Ma Stanojka znaš da volim lov! • Idi kad si lud - kaže Stanojka i nastavi da spava. Uzima Milutin pušku i izlazi iz kuće. Napolju strašno hladno, probija se on kroz sneg i razmišlja o Stanojkinim rečima. Na par kilometara od kuće, Milutin odluči da se vrati. Stiže kući, skida se i podvlači pod jorgan uz komentar: • Napolju je ledeno, drvo puca! Stanojka mu se ugura u krilo govoreći: • A onaj moj blesavi otišao u lov!
#816 od 08.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Ja sam odgovoran samo za ono što kažem, a ne za ono što ti shvatiš.
#3045 od 01.08.2017 : Svaštara
Trči Milojko ulicom sa makazama u ruci i sretne ga Radojko, pa ga pita šta se dešava, a on mu odgovara: • Žurim u bolnicu. Tašti mi život visi o koncu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo