dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Leptirići u stomaku

#2400 od 03.02.2016 : Plavuše
Plavuša razmišlja: • Da bih osetila leptiriće u stomaku, zar ne treba prvo da mi uđe gusenica?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2518 od 03.04.2016 : Svaštara
• Halo, da li je to Telekom? • Da, izvolite ... • E, pušite mi ga. • Gospodine, vidimo ko zove. • Super. Sad znate i kome!
#2317 od 26.12.2015 : Svaštara
Balkanac nije pravi Balkanac ako u kući nema: • Punu kutiju hemijskih olovki, od kojih samo jedna radi, • Punu kesu drugih kesa, • Kanticu od Eurokrema, punu svinjske masti i • Daljinski od TV-a, zalepljen selotejpom.
#3284 od 25.10.2018 : Chuck Norris
Nije Bog pomogao Mojsiju da isuši more, nego je Chuck Norris punio bazen!
#2264 od 03.11.2015 : Svaštara
Kapetan broda pita putnika: • Jeste li se držali mojih uputstava za vreme nevremena? • Ne, držao sam se za ogradu na palubi.
#1409 od 09.03.2015 : Svaštara
Sleteo mali đavolčić u Njujork i kaže: • Ja sam mali đavolčić, imam mali koferčić i došao sam da kradem. Ovi mu kažu: • Ne možeš ovde da kradeš, idi u Englesku, tamo možeš da kradeš. Otišao đavolćić u Englesku i kaže: • Ja sam mali đavolćić, imam mali koferčić i došao sam da kradem. Ovi njemu kažu: • Idi u Nemačku, tamo ti se krade. Ode đavolćić u Nemačku i kaže: • Ja sam mali đavolćić, imam mali koferčić i došao sam da kradem. Nemci će njemu: • Idi u jednu malu zemlju dole na Balkanu, zove ti se Bosna, tamo ti se krade kol’ko ‘oćeš. Doleteo đavolćić na aerodrom u Sarajevo i kaže: • Ja sam mali đavolćić, imam mali ... ma gde mi je nestao koferčić!
#1687 od 19.05.2015 : Perica
Mali Perica došao kod babe: • Šta se desilo Perice? Tata i mama se opet svađaju? • Aha ... • Mama se vratila sa letovanja i donela nekakav triper, pa ga dobio tata, komšija preko puta i poštar ... I sad se svađaju, a ja ne znam zašto, ... ili je mama malo donela, ... ili im nije podelila jednako ...?
#430 od 19.04.2014 : Svaštara
Dolazi žena i kaže mužu: • Da znaš samo da mi je ginekolog rekao da dve nedelju neću moći da imam seks. • A šta ti je rekao zubar?
#1724 od 31.05.2015 : Svaštara
Pita majka sina: • Je li sine, bitango jedna, kad misliš da se ženiš, pogledaj koliko ti je godina, šta čekaš više? • Kevo, nisam još našao pravu! • Nađi krivu, pa je ispravljaj, pizda ti materina!
#1245 od 08.02.2015 : Doktori
Dođe pacijent kod doktora i kaže: • Doktore, ja sam mnogo neodlučan. Doktor odgovori: • Dobro, sredićemo to. A pacijent će: • A možda i nisam.
#2855 od 21.11.2016 : Doktori
Psihijatar: • Recite mi, kada su počele vaše traume? Pacijent: • Paaa, kad smo u vrtiću pevali "Sad se vidi, sad se zna, ko se kome dopada!" a slinavi Mitar pokazao prstom na mene ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo