pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Aparat za gašenje požara

#1009 od 01.01.2015 : Plavuše
Nakon dugog razgledanja po polici sa vibratorima u seks šopu, plavuša reče prodavcu: • Molim Vas, dajte mi zeleni, plavi i onaj crveni vibrator iz ćoška. Na to će prodavac: • Draga devojko, plavi i zeleni možeš dobiti, a crveni je aparat za gašenje požara.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#528 od 04.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Za razliku od glave, stomak javlja kada je prazan.
#2762 od 08.09.2016 : Policajci
Zaustavi policajac vozača: • Dobro veče, vaše isprave molim! • Nemam dozvolu ... • Nemate? Kako nemate? Pa, kako vozite bez dozvole? • Šta je vama, oduzeli ste mi je prošli put, šta vi mislite, da ja imam hiljadu dozvola?!
#2249 od 29.11.2015 : Životinje
Pobegnu lavica i lav iz zoo vrta. Posle sat vremena ulove lavicu i vrate u kavez. Posle tri meseca vraćaju i lava. Pita njega lavica: • Vau, ti si neki super mačak! Kako si uspeo da im bežiš tako dugo? • Ma, pobegnem preko parka, uletim u Knez Mihajlovu, gde ću, šta ću ... uđem u neku zgradu, a na njoj piše 'Banka'. Tamo mi je bilo odlično, svakog dana pojedem po jednog direktora, niko nije primećivao da fale ... • Pa, kako su te onda uhvatili? – pita ga lavica. • Zeznem se i pojedem kafe kuvaricu!
#874 od 17.12.2014 : Svaštara
Pesimista vidi samo tamu u tunelu. Optimista vidi svetlo na kraju tunela. Realista vidi da je to svetlo u stvari voz. A mašinovođa vidi tri idiota na pruzi.
#1546 od 05.04.2015 : Bračni
Došao Mujo iz kafane u sitne sate i navali na Fatu. Ona hladna ko špricer. • Koji ti je kurac večeras? - besno je upita Mujo. • Treći - iskreno će Fata.
#3309 od 13.01.2019 : Aforizmi i grafiti
Kada piješ, najvažnije je da imaš meru. Evo ja, na primer, imam meru zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od tri meseca.
#2388 od 29.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo se žali Hasi: • A jes’ zeznuto ovo pomeranje satova. • Zašto? • Umesto u krevetu, jutros mi se digo u tramvaju.
#2473 od 26.03.2016 : Crnogorci
Pitaju Crnogorca: • Opišite sebe u dve reči! Crnogorac: • Lenčuga! • Ali, to je jedna reč ... • O tome ti pričam!
#609 od 11.11.2014 : Međunarodni
Šetaju Francuz, Italijan i Haso i pričaju o seksu, kad ugledaju kozu privezanu za plot. • Joj, što nije Brižit Bardo - zavapi Francuz. • Joj, što nije Monika Beluči - požali se Italijan. • Joj, što nije mrak - zarida tužno Haso.
#1568 od 07.04.2015 : Plavuše
Sede Dve plavuše u kafiću i razgovaraju o tome kako bi bilo dobro otići par dana na more, na odmor. Jedna se lupi po čelu i reče: • Pa, uskoro će prvi maj, mogle bi tada, imamo dva dana slobodno! Druga klimne glavom i odgovori: • Dobra ideja, mogle bi. Prva se namršti, zamisli, pa upita drugu: • Znaš li kad pada prvi maj ove godine? Druga otpije gutljaj limunade i odgovori kao iz topa: • Ne znam tačno, negde petog, šestog ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo