pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zato što je majmun

#1360 od 02.03.2015 : Pitalice
Zašto se King Kong zaljubio u plavušu? • Zato što je majmun!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#23 od 11.03.2013 : Piroćanci
Pita mali Piroćanac tatu Piroćanca: • Tatko, tatko, jel' mogu da gledam TV? Piroćanac mu odgovara: • Možeš, ali nemoj da ga pališ, skupa struja!
#2744 od 28.08.2016 : Crnogorci
Odlučili Crnogorci da pred grupom turista otvore grob i pokažu Njegoša! I učiniše to. Gledaju ga turisti sa čuđenjem ( e, junaka ), no jedno dete dobaci: • Ma nije on Crnogorac! Svi ga pogledaše, a direktor muzeja upita: • A kako ti to znaš? Na to će dete: • A, đe su mu trenerka i mobilni?
#2213 od 22.11.2015 : Svaštara
• Komšija, ide mi dim od tvog roštilja u kuću ... • A da ti idu ćevapi, ne bi ti smetalo?!
#1650 od 22.04.2015 : Mujo i Haso
Ušao Mujo u autobus i kondukter mu kaže: • Hajde Mujo, kupi kartu. Mujo odgovara: • Neće Mujo kupiti kartu! Kondukter: • Moraš bolan, Mujo, ili će te policajci prebiti! Mujo opet: • Neće Mujo kupiti kartu! Panduri ga prebiju i kažu: • Mujo, mi te isprebijasmo a ti i dalje nećeš da kupiš kartu! Mujo: • Neću, imam mesečnu!
#911 od 18.12.2014 : Perica
Ulazi nastavnica u razred držeci pismene zadatke i ljutito kaže: • Sram vas bilo, deco! Ja vam zadajem temu "Slavne žene sveta" a vi mi tamo pišete o Ceci i nekakvoj Ledi Gaga! Kako se nijedan nije setio da piše recimo o ... Mariji Kiri!?! Na to se deca uzvrpolje, pogledavaju i počnu da se smeju. • Vama je sad i smešno, sram vas bilo! Na to se Perica odvaži, ustane i kaže: • Nastavnice, ne zove se Marija Kiri, nego Maraja Keri!
#1484 od 23.03.2015 : Crni humor
Došao lik u biblioteku i kaže: • Dobar dan, dajte mi neku knjigu o samoubistvu. A bibliotekarka će: • Jes', pa ko će posle da mi je vrati.
#342 od 19.08.2013 : Policajci
Zaustavi policajac vozilo i kaže vozaču: • Pijan si. • Nisam. - odgovori čovek. Policajac kaže: • Crvene su ti oči. A vozač će: • Pa, ako ćemo da se vređamo, i tebi su klempave uši.
#936 od 22.12.2014 : Crnogorci
Kako Crnogorci peru auto? • Jedan drži sunđer, a drugi vozi napred - nazad.
#1143 od 23.01.2015 : Svaštara
Sasvim je logično da u Kini nema pasa lutalica. Ni u Srbiji nema prasića lutalica.
#2829 od 02.11.2016 : Plavuše
Mladić izašao sa plavušom, ... Konobar kaže: • Izvolite! • Ja ću sok od kole! - poruči plavuša. • Meni šamar da zapamtim kada sam izašao sa njom! - skrušeno će mladić.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo