pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Svetlosna brzina

#2099 od 10.10.2015 : Pitalice
Ko se kreće brzinom svetlosti? • Penzioner koji je ugledao prazno mesto u autobusu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#444 od 18.06.2014 : Svaštara
Dosadilo bubnjaru da sluša viceve o bubnjarima i reši da promeni instrument. Odluči se za harmoniku i ode da je kupi. Kaže on trgovcu: • Dajte mi onu veliku sivu harmoniku. Trgovac: • Vi ste bubnjar, zar ne? • Pa da, kako znate? • To nije harmonika, nego radijator!
#1988 od 19.08.2015 : Doktori
• Doktore, zvoni mi u ušima. • Pa, javite se.
#2128 od 27.10.2015 : Svaštara
Svađaju se tenk i automobil Fića. Kaže tenk: • Ajde ćuti Fićo, pogledaj se kakav si, sav mali, zbudžen, a što je najgore - nosiš motor u guzici. Na to će Fića: • E, ajd ne loži se, bolje motor u guzici, nego kurac na glavi!
#179 od 20.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Jedva čekam da mi deda da džeparac pa da budem svoj čovek!
#237 od 16.04.2013 : Političari
Zvoni telefon u stanu Zorana Živkovića. Javlja se njegova žena i čuje umilni ženski glas: • Dobar dan! Jel' to Zokijev stan? Treba mi Zoki! • A ko ga traži? • Ovde njegova školska drugarica. • Lažeš kurveštijo, Zoki nikad nije iš'o u školu!
#1610 od 15.04.2015 : Studenti
Ispituje profesor studente i prozove Ljubišu: • Ljubiša, šta je sledilo posle Napoleonove smrti? • Sahrana, profesore. • Dobro sedi. Vidimo se za 40 dana.
#477 od 16.09.2014 : Lala i Sosa
Posle partije seksa, upita Lala svoju Sosu: • Je li Soso, jesam li kao dinamit? A Sosa odgovori: • Jesi Lalo k'o dinamit, samo ti je fitilj jako mali.
#943 od 23.12.2014 : Svaštara
Stari farmer napisao je pismo svom sinu, koji je nevin završio u zatvoru: • Ove godine ne mogu da zasadim krompir. Zemlja je jako tvrda i nemam snage da kopam. Znam da bi mi ti pomogao da si ovde. Sin je odgovorio: • Budalo, ne kopaj zemlju. Ispod sam zakopao oružje! Policija je, pre slanja, pročitala pismo i sledećeg dana raskopala zemlju, ali ništa nije pronašla. Sin je ponovo pisao ocu: • Zasadi sada krompir, oče. Ove je najviše što sam mogao da uradim odavde. Pouka: Kada ima želje, ima i načina!
#3083 od 29.10.2017 : Pitalice
Ko je najveći džentlemen na svetu: • Penis, uvek se digne, da dama sedne!
#219 od 25.03.2013 : Međunarodni
Bili Italijan, Francuz i Bosanac i prepirali se, ko na bolji način dovede žensku do ludila. • Ja počnem da joj ližem ruku, penjem se do vrata, a onda silazim dole. Tada svaka ženska poludi do daske - kaže Italijan. • Ja joj ližem nožne prste, a zatim sve višlje. Dok dođem do one stvari, ona definitivno otkači - kaže Francuz. • Ja to prosto, onako seljački, samo guraj-vadi - kaže Bosanac. • I kada ona poludi? - pitaju ovi Bosanca. • Pa kad ga obrišem o zavesu ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo