pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nindža dijeta

#2479 od 27.03.2016 : Pitalice
Šta je to nindza dijeta? • Jedeš sve, ali pazis da te niko ne vidi.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#402 od 08.12.2013 : Mujo i Haso
Vozi Mujo bicikl i sretne Hasu. Haso upita: • Otkud ti bicikl? • Od susjede. • Kako to, od susjede? - upita Haso. • Idem ja šumom i sretnem susjedu kako vozi bicikl ... odjednom se skine, baci haljinu na jednu, a bicikl na drugu stranu, pa mi reče - "Uzmi, Mujo, što ti srce želi!" - I ja ti, brate, uzmem bicikl! • Pa dobro si napravio ... šta će ti haljina!! - odgovori Haso.
#944 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Budale i pečurke se ne sade. One same niču.
#1440 od 14.03.2015 : Svaštara
• Dokle ćete? • Eee, moj taksisto, .. i ja sam bih voleo da znam gde je moj život krenuo ... voleo bih da znam pravac u ovom lavirintu života ... • Do mosta znači, ...?
#1372 od 05.03.2015 : Mujo i Haso
Srela se Fata u gradu s prijateljicom, a ova će odmah: • Fato, bona, znaš li da se priča da te Mujo vara? Fata slegne ramenima: • Znam, bona, znam i s kim, al ne znam, boga mi, s čim!
#2260 od 01.12.2015 : Pitalice
Kada je Pinokio shvatio da je od drveta? • Kad se zapalio masturbirajući.
#3115 od 12.11.2017 : Babe
Kaže baba unuku koji igra igrice: • Uh, bre dete, ta vaša generacija je mnogo zavisna od tehnologije! • Ćuti baba, imaš pejsmejker!
#370 od 31.10.2013 : Crnogorci
Spremao se Crnogorac da polaže ispit, pa od mogućih 100 kombinacija naučio dve. Izađe na ispit, izvuče kombinaciju koju zna i položi. Izlazi on sav nervozan. Pita ga drug: • Što se nerviraš kad si položio? Crnogorac odgovori: • Ma, kud učih onu drugu, grdan!
#73 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Zove Mujo Fatu Iz Nemačke. • Fato, jesi ti ljubavi moja? • Jesam, jedini moj, ko je to?
#2723 od 16.08.2016 : Međunarodni
Severno Kosovo. Albanac pozvoni Srbinu: • Dobar dan, komšija, koljiko oćeš za tvoja kuća? • Paa, ... da kupim neki lep stan u Nišu i da ne brinem puno – dva kila zlata! • Evo tebi četiri kiljograma u zljatu! • A zašto toliko? • Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!
#1754 od 08.06.2015 : Bračni
Muž dobacuje svojoj ženi iz radne sobe: • Draga, jesi li ti možda promenila lozinku na kompjuteru? • Jesam! • Možeš li mi reći koja je? • Da, datum kada smo se upoznali. • Kučka ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo