dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nervira samo leti

#3373 od 03.02.2020 : Pitalice
Koja je razlika između komarca i muškarca? • Komarac nervira samo leti.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1058 od 10.01.2015 : Svaštara
Na krštenju starijeg čoveka upita pop: • Odričeš li se sotone? • Pope, je li ti to mene krstiš ili razvodiš?
#258 od 08.06.2013 : Međunarodni
Bosanac radio u Sloveniji i jedan ga Slovenac, kolega sa posla, stalno zezao kako je glup! Na svaku njegovu uvredu Bosanac mu je odgovarao da nema dovoljno kalcijuma u organizmu i da mu je bolje da ode do lekara! Došlo vreme sistematskih pregleda i Slovencu doktor kaže da ima manjak kalcijuma! Sav zaprepašćen i preplašen krene on u potragu za Bosancem. Nakon što ga je našao, pitao ga je kako je znao za manjak kalcijuma, na šta mu Bosanac odgovori: • Ja ti već tri godine jebem ženu, a tebi još rogovi nisu narasli!
#1103 od 15.01.2015 : Međunarodni
Pričaju Crnogorac i Japanac o prioritetima u životu Kaže Japanac: • Meni je na prvom mestu Japan, pa posao, a tek na kraju familija. Kaže Crnogorac: • Kod mene je skroz obrnuto. Prvo familija, pa posao, pa tek onda Japan.
#3387 od 24.09.2020 : Crnogorci
Objavili Crnogorci rat Kinezima i skupili se na jednom mestu da malo porazgovaraju. Jedan Crnogorac pita: • A, đe je ta Kina? Drugi odgovara: • To je tamo daleko, iza sedam mora i sedam gora. • A, kol`ko nji` ima? • Oko dvije milijarde. • Auuu, a đe da sahranimo tol'ki narod?
#1630 od 18.04.2015 : Mujo i Haso
Ide Haso ulicom i vidi kako Mujo pokušava da se obesi. Pita on njega: • Alo Mujo, sto se vešaš, šta je tebi? • Pa, ostavila me žena. • Aha, ali žašto se vešaš oko stomaka, a ne oko vrata? • Pa, probao sam oko vrata, ali me guši!
#1299 od 19.02.2015 : Doktori
Doktor na hirurgiji pregleda pacijentkinju, poznatu estradnu umetnicu: • Moramo hitno da Vam operišemo slepo crevo! - kaže hirurg. • O bože! Pa da li će mi se videti ožiljak?! • Sve zavisi od toga koliki će Vam biti dekolte.
#1371 od 05.03.2015 : Političari
• Predsedniče, stigao vam je mejl. • Reci mu neka dođe sutra. Danas idem u Bajčetinu da pečem rakiju!
#1676 od 28.04.2015 : Pitalice
Šta je to vernost? • To je kada čovek promeni tri žene, a ostane sa istom ljubavnicom.
#2242 od 27.11.2015 : Pitalice
Šta dobijete kada ukrstite muvu i slona? • Nobelovu nagradu.
#1436 od 14.03.2015 : Svaštara
Na ulazu u restoran stoji natpis: • Jela sa pečurkama naplaćujemo unapred.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo