dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne može da ustane

#2942 od 26.01.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada se ukrste Crnogorac i Japanac? • Biće koje bi htelo da radi, ali ne može da ustane!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3351 od 23.08.2019 : Cigani
Došao ciga kod doktora: • Gospodin doktor, ova moja ciganka nešto nije zadovoljna kad se jebemo ... • Što nije zadovoljna? • Ne znam, gospodin doktor, nešto joj ne valja ... • Pa, moraćeš nešto da promeniš u načinu na koji vodite ljubav. • Šta da promenim, gospodin doktor? • Pa probaj, na primer, da upališ svetlo dok to radite. Sutradan: • Je l’ sad bolje? • Bolje, gospodin doktor ... • Je l’ žena zadovoljna? • Zadovoljna žena, al’ tek deca da vidiš što uživaju ...
#3187 od 25.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Ako se plašite da ćete se ugojiti, pre obroka popijte čašicu rakije. Ona eliminiše osećaj straha.
#1355 od 01.03.2015 : Piroćanci
Došli gosti kod Piroćanca i vide da ovaj na reveru nosi crnu traku. Pitaju ga za razlog, a on odgovara: • Ma, juče mi umro otac ... • Čoveče, kako umro kada smo ga jutros videli naslonjenog na kapiju?!? • A, to smo ga mi naslonili da primi penziju kada dođe poštar.
#2471 od 24.03.2016 : Bračni
Pošalje muž ženi čestitku za pedeseti rođendan: • Sa dvadeset si bila cvet, sa trideset čokolada, sa četrdeset šampanjac, a sada si baka! Na to mu žena odgovara: • Cvet nisi ubrao ti, čokoladu si delio sa najboljim drugom, šampanjac su pili svi, a sa babom spavaš ti!
#1780 od 12.06.2015 : Mujo i Haso
Pita Fata Muju: • Šta bi volio, u šta da se ja pretvorim? Mujo odgovara: • U kalendar. Fata će: • Je l' da me gledaš svakog dana? Mujo odgovara: • Ne, nego da te menjam svake godine!
#243 od 28.05.2013 : Mujo i Haso
Bosna. Rat je ... Izgubio se Mujo na Trebeviću i sreće vod četnika, na čelu sa vojvodom. • Znaš li ti ko smo mi? - priupita vojvoda. • Ako bog da ... skrivena kamera - odgovara Mujo.
#2766 od 12.09.2016 : Mujo i Haso
Dotrčao mujo u kafanu i sa vrata viče: • Magistrirao Haso! • Gde, gde, gde - zapitaše svi redom. • Na magistrali, spizdio ga FAP!
#3241 od 20.04.2018 : Babe
Sede dve babe na klupi u parku, pa prva kaže drugoj: • Zamisli, juče uđem u lift u našoj zgradi, kad unutra stoji manijak! • Jao, užas! • To je i on rekao!
#394 od 07.12.2013 : Piroćanci
Dolazi Piroćanac u banku i kaže: • Dajte mi jedno piće. • Šta vam je, čoveče, pa ovde je banka! • Baš zato, preko puta je dve banke.
#2009 od 23.08.2015 : Perica
Pita deda Pericu kakve su mu ocene u školi. Perica nevoljno odgovara: • Ma loše bre, samo marširaju. • Kako to marširaju? - pita deda. • Pa lepo - 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2, ...!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo