dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kitić i Đoković

#249 od 28.05.2013 : Pitalice
Šta je zajedničko za Mileta Kitića i Novaka Đokovića? • Prezime.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1424 od 11.03.2015 : Pitalice
Šta kaže zubarka posle dobrog seksa? • Ovaj nije bio za vađenje.
#1682 od 19.05.2015 : Mujo i Haso
Bio Mujo u Vijetnamu, rat se završio i vrati se on zajedno sa ostalim vojnicima. Pitaju nadređeni šta ko želi kao nagradu za učešće u ratu. Neko je tražio kuću, neko vilu na obali mora, neko jahtu, a Mujo reče: • Ja hoću po jedan dolar za svaki santimetar od vrha penisa do mojih jaja. Svi počeše da se smeju, ali želja je želja, to je njegovo pravo i mora se ispuniti, ma koliko blesavo izgledalo, pošteno je zaradio. Skupili se novinari, kamermani, ... čakaju merenje, ... 1cm, 2cm, ... 5cm, 6cm, ... 12cm, ... • Mujo, pa gde su ti jaja? • Ostala, ba, u Vijetnamu.
#1609 od 15.04.2015 : Plavuše
Skidaju se momak i plavuša. Momak pita: • A koliko ti imaš godina? • Trinaest. • Trinaest?! Ma marš napolje, derište jedno! • Ijao, ijao, što smo sujeverni!
#1270 od 13.02.2015 : Babe
Upala vojska u neko selo i sve redom pali, pljačka, ubija, siluje žene. Tako upadnu u jednu kuću gde žive baba i deda i hoće da siluju babu. Deda klekne i kaže: • Nemojte deco ako za Boga znate! A baba će: • Ćuti deda, zna vojska šta radi!
#1667 od 26.04.2015 : Bračni
Prvog dana kaže žena mužu: • Dragi, idem u teretanu. • Dobro draga. Drugog dana kaže žena mužu: • Dragi, idem na aerobik. • Dobro draga. Trećeg dana kaže žena mužu: • Dragi, idem na jahanje. • Znam draga, konj je zvao već tri puta.
#2477 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne kaže se "švaler iz komšiluka", nego "faktor stabilnosti u regionu".
#1958 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Pogledam u frižider - gladan sam. Pogledam u ogledalo - nisam.
#3295 od 01.11.2018 : Bračni
Majka šiša sina, a on opirući se viče: • Neću frizuru kao tata! • Moraš sine, svi pričaju da ličiš na komšiju ...
#703 od 22.11.2014 : Piroćanci
Vozio se Piroćanac taksijem, iznenada otkazaše kočnice na kolima a taksista se uspaniči i povika: • Upomoć! Upomoć! Upomoć! Piroćanac će taksisti: • 'Ajde bre šta se dereš, prvo zaustavi taksimetar pa onda zovi u pomoć!
#956 od 25.12.2014 : Cigani
Ide Ciga preko graničnog prelaza, gura bicikl i na biciklu džak. Carinik ga pita: • Šta imaš u tom džaku? Ciga: • Ništa, gospodin carinik, samo pesak! Carinik: • Jaoo ... mene si našao da zajebavaš! Uze carinik nož, izbode onaj džak, kad ono stvarno samo pesak u njemu. Pusti ga carinik. Nedugo nakon toga dešava se ista scena, Ciga opet gura bicikl, na biciklu džak, opet carinik sumnja i izbode džak, ali u njemu samo pesak. Ponovi se to još nekoliko puta, i na posletku kaže carinik Cigi: • Meni ovde ništa nije jasno! Pustiću te od sada svaki put, ali da mi kažeš šta švercuješ? Ciga: • Pa, kako šta, gospodin carinik, ... bicikle švercujem, šta bi drugo?!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo