dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Griz Li

#1122 od 19.01.2015 : Pitalice
Kako se zove medved koji je trenirao Kung Fu? • Griz Li.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1397 od 09.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Žene nikad ne stare. ... To se kod muškaraca pogoršava vid.
#1308 od 21.02.2015 : Perica
• Halo! Da li je to policija? • Da, izvolite. • Želim da prijavim nasilje u porodici. • Recite. • Baba me tera da jedem boraniju!
#2026 od 06.09.2015 : Lala i Sosa
Ušao Lala u štalu gde Sosa radi oko volova, pa pita: • Je li, Soso, jesu li svi volovi na broju? • Sad jesu - odgovori Sosa.
#223 od 02.04.2013 : Svaštara
Skupilo se društvo iz škole i dogovaraju se gde će slaviti deset godina mature. Jedan od njih predloži: • Idemo kod "Pere" jer tu konobarice imaju najveće sise ... Posle 20 godina, opet se okupe i pitaju se: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer je tamo najbolja klopa ... Došla i 30. godišnjica mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer je tamo najeftinije piće ... Prošlo još deset godina i isto društvo se sprema da proslavi 40 godina mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer tamo imaju nove prozore i nema promaje ... I dok lupiš dlanom o dlan, dođe i pola veka od mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer tamo je hrana mekana, pa nam ne trebaju zubi ... I najzad, ono malo preostalih okupi se da dogovori susret povodom 60. godišnjice mature, i opet neko postavi pitanje: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere"! Ostali u glas odgovaraju: • SUPER, TAMO NIKAD NISMO BILI!
#1024 od 04.01.2015 : Bračni
Čovek se vraća kući sa poslovnog puta dan ranije. Prošla je ponoć. Vraćajući se kući pita taksistu, da li bi hteo da mu bude svedok, jer misli da ga žena vara, na šta taksista pristane, uz uslov da mu plati 100 Eura. Došavši kući, obojica se tiho ušuljaju u spavaću sobu. Muž upali svetlo, baci ćebe s kreveta i ugleda ženu sa ljubavnikom. Ljut uzme pištolj i prisloni ga ljubavniku na glavu. Žena poviče: • Ne pucaj, lagala sam ti da sam nasledila novac. ON je platio BMW kog sam ti dala, ON je platio jahtu, ON je platio godišnje karte za utakmice, ON je platio kuću na jezeru, čak plaća i mesečne račune. Negodujući, muž spusti pištolj, pogleda taksistu i upita: • Šta bi ti uradio? Taksista odgovori: • Pokrio bih ga ćebetom, da se ne prehladi.
#1553 od 05.04.2015 : Mujo i Haso
Huso radio kao sluga kod nekog bogatog bračnog para u Americi. Jedne noći njih dvoje odoše na neku zabavu, a njemu dali slobodno veče. Oko ponoći otvaraju se ulazna vrata, Huso iz dnevne sobe panično upita: • Ko je? • Ja sam! - kaže gospođa i nastavi - Vratila sam se ranije, bilo mi je dosadno, a muž je ostao da pije sa svojim dosadnim prijateljima! Kada je ušla u sobu zateknu Husu kako pijucka pivo, jede čips i gleda porniće na TV-u. Njoj odmah počne srce ubrzano da lupa, pa ga uzbuđeno upita: • Huso, da li bi mogao da skineš moju haljinu? • Odmah gospođo! Malo kasnije: • Huso, da li možeš sad skinuti moje haltere i mrežaste čarape? • Naravno gospođo! • Huso, da li bi sad skinuo moje gaće i grudnjak? • Evo odmah, gospođo! • Huso, poslednji put te upozoravam, bićeš otpušten ako te još jednom uhvatim da nosiš moje stvari.
#1058 od 10.01.2015 : Svaštara
Na krštenju starijeg čoveka upita pop: • Odričeš li se sotone? • Pope, je li ti to mene krstiš ili razvodiš?
#221 od 02.04.2013 : Doktori
U ordinaciju kod doktora ulaze mlada zgodna devojka i naborana starica. • Skinite se - reče doktor devojci. • Oprostite - reče starica - mi smo došli radi mene. • A pa dobro. Onda isplazite jezik.
#124 od 15.03.2013 : Piroćanci
Vest dana! Piroćanac razbio ciglom izlog zlatare i pokrao svo zlato. Uhvaćen je kada se vratio po ciglu!
#3065 od 25.09.2017 : Svaštara
Milojko pita Radojicu: • Pobratime, jesi li svraćao u onu novu kafanu? Radojica će na to: • Šta svraćao, ... povraćao.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo