pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da ne bi zaspale

#2613 od 07.06.2016 : Pitalice
Zašto žene piju kafu dok razgovaraju? • Da ne bi zaspale dok ona druga priča!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2391 od 31.01.2016 : Crnogorci
Sedeli Crnogorac i Srbin. Vidi Srbin da ovaj sve radi polako i bez žurbe: pije vodu, uzima čašu, ... Pa reče: • Je l' ima nešto što ti radiš brzo? Na to će Crnogorac: • Ima, brzo se zamaram!
#83 od 13.03.2013 : Svaštara
Ona: • Ljubavi želim da se posebno lepo osećam za 8. mart. Ne moraš mi ništa kupovati, samo mi reci da sam lepa. On: • Ljubavi, ipak ću ti nešto kupiti. Da si lepa, reći ću ti za 1. april.
#2070 od 29.09.2015 : Svaštara
Dve prijateljice pričaju o garderobi: • Eh da znaš kakvu lanenu suknju sam imala, ... ali moljci je pojedoše ... • Eh, a ti da znaš kakvu košulju od konoplje sam imala, ... ali sin je popuši ...
#1607 od 15.04.2015 : Cigani
Šta peva mali ciga kad ga majka kupa? • Ne pomažeee voda majkooo ...
#1508 od 28.03.2015 : Cigani
Došao Ciga iz treće smene kući pa mu se prijebalo. Rekao deci da izađu na ulicu da se igraju, a on legao na Milevu. Međutim, padne kiša i eto ti dece na vratima, zateknu ih na gomili! • Au tato, pa šta radiš to? Ciga zatečen: • Pa deco, vidite da pumpam majku. • Au tato, pa ne radiš ti to dobro. Komšija Jašar kad dođe, on pumpa, pumpa, pa lizne ventil da vidi da ne ispušta.
#3021 od 11.06.2017 : Aforizmi i grafiti
Ko legne sa guzicom koja svrbi, budi se sa prstom koji smrdi.
#1649 od 22.04.2015 : Perica
Na času biologije nastavnik upita Pericu: • Znaš li, Perice, bar jednog sisara koji leti? • Znam: stjuardesu - odgovori Perica.
#237 od 16.04.2013 : Političari
Zvoni telefon u stanu Zorana Živkovića. Javlja se njegova žena i čuje umilni ženski glas: • Dobar dan! Jel' to Zokijev stan? Treba mi Zoki! • A ko ga traži? • Ovde njegova školska drugarica. • Lažeš kurveštijo, Zoki nikad nije iš'o u školu!
#509 od 27.10.2014 : Međunarodni
Ulazi hrvat u kafanu u Sarajevu: • Molim vas jednu kavu! • Nema! • Kako nema, pa šta piju svi ovi ljudi?! Piju kahvu! • Pa zar to nije isto?! • Jel' isto da ja tvoju zenu POVALIM il POHVALIM?!
#1078 od 13.01.2015 : Plavuše
Pita jedna plavuša drugu: • Čime se ti baviš? A druga odgovara: • Režijom. Na to će prva: • Je li to ono: struja, voda, ... ?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo