pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Reci magičnu reč

#563 od 08.11.2014 : Perica
Perica se obraća ocu: • Tata, kupi mi iPhone. • Reci magičnu reč. • Valentina. • Koja Valentina? • Tvoja ljubavnica. • Koji iPhone želiš?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1700 od 23.05.2015 : Mujo i Haso
U kafani Mujo upoznaje nekog lika, i zapodene razgovor: • Jarane, čime se baviš? • Ja sam ti kontrolor leta! - odgovara lik. Mujo će: • Boli te uvo, sad je proleće, ne radiš ništa ...
#279 od 12.06.2013 : Perica
Učiteljica: • Deco, kada bi ste na ulici našli pare i mozak, šta bi ste uzeli? Perica: • Ja pare .. Učiteljica: • E pa ja bi mozak ... Perica: • Pa dobro, svako bira ono što mu fali!
#1317 od 22.02.2015 : Policajci
Stoje na stanici pandur i mladić. Tek će mladić panduru: • Je l’ znaš koja je razlika između tebe i ovog voza? • Nemam pojma – kaže pandur. • Voz ima dva razreda, a ti ni toliko. Misli se pandur, pa kaže: • Je li, a je l’ ti znaš koja je razlika između tebe i ovog voza? • Ne znam – kaže mladić. • Ovaj voz ide iz stanice, a ti ideš u stanicu.
#2427 od 21.02.2016 : Političari
Razgovaraju dva poslanika u skupštini: • Znaš, ja sam ti bio izuzetno pametno dete. Prohodao sam u drugoj godini života. • Ja sam bio još pametnije dete. Mene su nosili sve do četvrte godine.
#306 od 27.06.2013 : Svaštara
Svađaju se muž i žena: • Ti bre sve pare trošiš na kafanu - kaže žena. • Šta bre hoćeš, ti kupuješ maskaru od 50 evra! • Ali ja je kupujem da ti budem lepa! • Pa i ja pijem da mi budeš lepa!
#2404 od 04.02.2016 : Perica
• Perice, koji mesec ima 28 dana? - pita učiteljica. • Svaki učiteljice, a neki imaju čak i više.
#787 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris nikad neće dobiti srčani napad! Njegovo srce nije glupo da ga napadne.
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#666 od 17.11.2014 : Crni humor
Avion se srušio na sred groblja. Policija pronašla 10.000 mrtvih.
#1644 od 21.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisu sve žene veštice, ali je činjenica da su sve veštice žene!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo