dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nismo učili da čitamo

#2553 od 01.05.2016 : Perica
• Perice šta si danas naučio u školi? - pita mama. • Da pišem. • I, šta si to pisao? • Ne znam, nismo učili da čitamo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#854 od 13.12.2014 : Životinje
Uhvatila mačka miša i taman da ga pojede, miš će njoj: • Nemoj maco, namestiću ti da pojedeš mog brata, ima bar 3 kila! • Ma, meni se baš ti sviđaš. • Nemoj, maco, namestiću ti moju sestru, da samo znaš kako je bela i debela! • Ali, ti si baš sladak i ukusan. • Nemoj, evo, namestiću ti mog ćaleta, znaš da je k’o tenk! • Hmmm ... njega već odavno sanjam u stomaku. Može! Pusti njega mačka, ali on odmah ulete u rupu. Pouka priče: Obećavaj mački kule i gradove dok ne uđeš u rupu, a onda se pravi lud.
#1839 od 30.06.2015 : Policajci
Zaustavi policijska patrola pijanog vozača. • Kolega, dodaj mi balon - kaže policajac. • Burazeru, nemoj balon molim te, sipaj mi u čašu - kaže pijani vozač.
#2316 od 26.12.2015 : Crni humor
Pitaju čoveka koji se ženio nekoliko puta: • Od čega ti je umrla prva žena? • Otrovala se gljivama - odgovori on. • A druga? • I ona se otrovala gljivama. • A peta? • Takođe se otrovala gljivama. • A ova poslednja? • E, ona je umrla od potresa mozga - nije htela da jede gljive.
#2218 od 23.11.2015 : Policajci
Unuci panduri došli kod babe na slavu da joj lome kolač. Kaže baba: • Zavrtite kolač tri puta, pa ga prelomite. Oni tako urade, kad ono kolač neće da se slomi. Kaže baba: • Ništa deco, probajte opet! Zavrteše oni kolač još tri puta, kad ono opet neće da se slomi. Kaže baba: • Pa, deco moja, lakše će vam biti ako izvadite kolač iz tepsije.
#821 od 09.12.2014 : Svaštara
Šef kaže novoj sekretarici: • Ne znate stenografiju, ne umete da kucate na tastaturi, niste učili strane jezike ... pa šta Vi uopšte znate? • Znam da radim prekovremeno!
#2103 od 12.10.2015 : Međunarodni
Ulazi Šiptar u američki restoran, sa namerom da popije koka kolu ali ne zna kako da naruči. Dolazi Amerikanac, nalakti se na šank i naruči: • Johnny Walker, Whiskey! I kelner mu da viski. Kad to vide Šiptar, priđe šanku i naruči: • Nazim Beriša, Koka kola!
#949 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Neko pije od sreće, neko od tuge, a nas dvojica od trećeg osnovne.
#3410 od 04.11.2023 : Pitalice
Kako se na italijanskom kaže `ljubav na daljinu`? • Ti amo, a ja tamo!
#396 od 07.12.2013 : Međunarodni
Unajmio Italijan kurvu za jednu noć, platio je, i na rastanku joj maše i viče: • Euro falsifikato! A kurva će njemu: • Sida oriđinale!
#405 od 08.12.2013 : Kompjuteraši
Kako se pozdravljaju naci-hakeri? • Zip-Fajl!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo