dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Imaš li ti devojku?

#1704 od 23.05.2015 : Perica
Pita mama Pericu: • Je li Perice, imaš li ti devojku? • Imam! • I, ... kako se zove? • Jelena nadogradnja noktiju novi profil!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#145 od 15.03.2013 : Babe
Odbrojava sudija bokseru koji je u nockdown-u, a dovikuje baba iz publike: • Neće ti taj ustati, znam ga ja iz autobusa!
#220 od 25.03.2013 : Svaštara
Mladić stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavušu iza njega kako mu maše i smeje se. Iznenadio se da mu maše takva lepotica, i iako mu se odnekud učinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita: • Izvinite, mi se znamo? Ona mu odgovori: • Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta! Film mu se vrati u nazad na dan kad je jedini put bio neveran. Rekao je: • Bože, jeste li vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim prijateljima prcao na bilijarskom stolu, dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak? • Ne - odgovori ona - Ja vašem sinu predajem engleski.
#2501 od 27.03.2016 : Piroćanci
Zašto Piroćanac pali testeru kada kolje svinju? • Da komšija ne čuje svinju.
#3294 od 31.10.2018 : Aforizmi i grafiti
Da li žene koje obriju stidne dlake više ne treba da se stide?
#644 od 15.11.2014 : Pitalice
Kako se zove boginja reume? • Koštana.
#2927 od 18.01.2017 : Svaštara
Vlasnik ergele prekoreva džokeja posle trke: • Zar nisi mogao bar malo brže? • Mogao sam, ali pravila zabranjuju da se silazi sa konja.
#2440 od 02.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Nije strašno kad pričaš sam sa sobom. Zajebano je kad se posvađaš.
#1620 od 16.04.2015 : Perica
• Perice sine, kad budeš imao prvo seksualno iskustvo reci mi, pa ću ispeći janje za nas i prijatelje! • Već sam ga imao, ćale. • Čestitam sine, koja je ta srećnica, da li je poznajem? • Ivica i ja smo se igrali mame i tate. • Auuuu sranje, šokirao si me. Samo mi još nemoj reći da si ti bio mama? • Čini mi se da ćemo kod njegovog tate na janjetinu!
#3360 od 21.11.2019 : Svaštara
Posle zemljotresa dovikuju se dve komšinice: • O ooo, Radojka, oseti li ga ti noćas? • Oseti, oseti, kako da ne osetim, ... da je bio duži ja bi crkla!
#2863 od 29.11.2016 : Pitalice
Koje je boje Kinez kog su kleštima uhvatili za jaja? • Vrišteća žuta!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo