dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Odmah ću da ti napišem ček

#900 od 18.12.2014 : Mujo i Haso
Dobio Muja čekove, i naravno, počeo da troši na sve strane. Na kraju ga pozovu u banku i kažu mu: • Slušaj bre, Mujo, znaš li ti da si u takvom minusu da možeš u zatvor da odeš? • Auuu, pa šta da radim? – uplaši se Muja. • Ništa – reče mu službenik – jedino da vratiš ove pare što si potrošio. • U bre, što me uplaši, evo odmah ću da ti napišem ček!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#329 od 12.08.2013 : Pitalice
Koja je razlika između šibice i plavuše? • Šibica može samo jednom da se kresne.
#598 od 10.11.2014 : Perica
Dođe učiteljica na čas i pita decu koliko je dugačka Drina. Javi se Mujo i kaže: • 100 km! Javi se Mario i kaže: • 200 km! Javi se zatim i Perica, pa kaže: • 7,5 cm bez filtera.
#3323 od 08.03.2019 : Svaštara
Srušila se kuća i došli na suđenje blok, armatura i cement. Pita sudija šta je bilo. Blok kaže: • Nisu me uzidali! Cement kaže: • Nisam dobro bio zamešan! Armatura će na to ležerno: • Ja tu uopšte nisam bila prisutna!
#1804 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Bog je stvorio čoveka jer vibrator ne može ženu da vodi na more.
#2169 od 12.11.2015 : Svaštara
Ona i on šetaju. Ona pita: • Koliki ti je? • Šta? • Ono što ti imaš a ja nemam. • Mozak?
#122 od 15.03.2013 : Piroćanci
Odvede dečko Piroćanac svoju devojku na izlet u drugi grad, pa kaže: • Mogu li nešto iskreno da te pitam? Ona će mazno: • Daaa ... • Oćeš da daš za gorivo?
#2544 od 25.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Nađem u nekoj kineskoj radnji Rolex za 500 dinara, kaže mi prodavac kako mogu i da se kupam sa njim. Sada kad pogledam Rolex, vidim tačno vreme i datum kada sam se kupao sa njim!
#1139 od 22.01.2015 : Doktori
Tri lekara na kafi ... Oftalmolog kaže: • Idem ja, vidimo se. Otorinolaringolog dodaje: • Idem i ja. Čujemo se. Na to će ginekolog: • Ok, pozdravite supruge.
#2211 od 21.11.2015 : Perica
Dolazi Perica iz škole neraspoložen: • Šta je bilo Perice? Koji ti je predmet u školi danas bio najteži? • Klupa! Pala mi je na nogu.
#3108 od 12.11.2017 : Svaštara
• Ej, konobar, imaš li šećer? • Imam! • Zajebano brate, deda mi umro zbog toga ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo