pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nisam znao da je to tajna

#645 od 15.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu sav besan: • Kako si mogao pred onolikim svetom da kažeš da sam idiot? • Izvini, jarane, nisam znao da je to tajna.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1939 od 27.07.2015 : Svaštara
Imam pitanje za one muškarce koje redovno viđam po gradu sa izdepiliranim nogama i počupanim obrvama: • Je l' vam menstruacija redovna?
#268 od 09.06.2013 : Životinje
Zazvoni telefon u policijskoj stanici i javi se dežurni: • Dobar dan, izvolite! • Pomagajte brzo, ušla mi je mačka u stan! • Polako gospođo, to nije ništa strašno ... • Ma kakva crna gospođa, ja sam papagaj!
#2428 od 22.02.2016 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, kada bi znao da ti je ostalo još samo pola sata života, šta bi radio? • Ta, vodio bih ljubav sa tobom, Soso! • Lepo, a ostalih 25 minuta?
#1823 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nikada nisam smeo da dovedem devojku kući. Prvo zbog roditelja, a posle zbog žene.
#1916 od 22.07.2015 : Svaštara
• Pokušavam da te zaboravim, ... ne zovi me više. • Pa ti si mene zvao, a ne ja tebe. • Pa šta, nemoj da se javljaš!
#1867 od 07.07.2015 : Doktori
Pita doktor pijanca kome se tresu ruke: • Puno pijete? • Ne, pola prospem.
#1526 od 01.04.2015 : Perica
Žali se učiteljica Peričinom tati: • Vaš sin ima jedinice iz svih predmeta, osim iz vladanja. Iz vladanja ima pet. Otac odgovori: • Eto, vidite, ono što ga Vi učite - jedinice, a ono što ga ja učim - petice.
#2978 od 24.02.2017 : Perica
Učiteljica kaže: • Deco, danas ćemo učiti promenu glagola. Perice, ako ti pevaš, kako ćeš reći? • Ja pevam. • Pravilno. A ako tvoja sestra peva, kako se onda kaže? • Ne krekeći!
#721 od 26.11.2014 : Policajci
• Tata, planiram da se bavim organizovanim kriminalom - reče Perica. • Privatni sektor ili državni? - upita otac.
#1069 od 11.01.2015 : Svaštara
Doneo unuk dedi na poklon Viagru. • A šta ti je to, sinko? • To ti je, deda, pilula od koje ćeš se pred babom osećati kao mladić. • E sinko, ako valja šta ova tvoja viagra imaš od dede 100 eura. Sutradan, izlazi deda iz svoje sobe sav srećan i daje unuku 1100 eura. • Deda, pa ovo je mnogo više, rekao si samo 100 eura. • Pa to i jeste 100 eura od mene, hiljadarka ti je od babe!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo