pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Mislio sam da stojim

#1369 od 04.03.2015 : Mujo i Haso
Donose u bolnicu Bosanca teško polomljenog u saobraćajnoj nesreći. Pita ga doktor: • Koliko ste brzo vozili kad ste se tako polomili? • Ma, vozio sam 60 na sat, ali je pored mene prošao ferari sa 360 na sat, pa sam mislio da stojim i izašao iz auta!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2223 od 23.11.2015 : Svaštara
• Ćao lutko, imaš li dečka? • Ne. • Zbog čega? • Zbog muža.
#2849 od 15.11.2016 : Mujo i Haso
Mujo došao po Hasu mrtvačkim kolima, da izađu u grad. Haso, kad je video vozilo, prozbori: • Bolan Mujo, ja ti tu ne ulazim! Mujo: • `Ajde Haso ne budali, ljudi umiru da uđu u njih, a ti mi tu nešto kenjaš!
#1754 od 08.06.2015 : Bračni
Muž dobacuje svojoj ženi iz radne sobe: • Draga, jesi li ti možda promenila lozinku na kompjuteru? • Jesam! • Možeš li mi reći koja je? • Da, datum kada smo se upoznali. • Kučka ...
#2575 od 14.05.2016 : Pitalice
Šta je to marihuana? • Marihuana je trava koja može da izazove mnogo više sreće nego detelina sa četiri lista!
#2546 od 27.04.2016 : Perica
Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike, da niko ne sme da izostane, da nikakva lekarska i druga opravdanja neće pomoći. Perica pažljivo sasluša i pita: • A šta ako budem iscrpljen od seksa? • Ništa, Perice, pisaćeš drugom rukom - odgovori učiteljica.
#994 od 31.12.2014 : Pitalice
Kako se zove Branko Kockica kada legne? • Lego kockica.
#743 od 30.11.2014 : Piroćanci
Uhvatio Piroćanac zlatnu ribicu. • Kupi mi najnoviji Audi! - naredi joj. • Hoćeš li na kredit ili na leasing? - pita ga ribica. • A hoćeš li ti na ulje ili na mast?
#478 od 16.09.2014 : Životinje
Brsti ogroman matori los lišće sa žbunja, a zeka ga začuđeno gleda. • Šta ti nije jasno zeko? • Nije mi jasno kako nekom sa tolikim mudima mogu izrasti toliki rogovi!
#2382 od 23.01.2016 : Babe
• Ko igra? • Srbija i Crna Gora. • Je l' protiv Hrvata? • Baba, idi lezi ...
#525 od 03.11.2014 : Cigani
Imao neki čovek seks sa cigankom. Sutradan je zove: • Pa da li si ti normalna, sve me svrbi, što ne reče da imaš picajzle !? • A šta si ti hteo za deset evra? Bubamare!?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo