pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ko pije rakiju, nema gliste

#1531 od 02.04.2015 : Mujo i Haso
Došao Mujo kod doktora i kaže mu: • Doktore, ja mom sinu ne mogu nikako da dokažem da je rakija štetna, pa ako bi ste mogli nekako da pomognete!? Doktor kaže Muji da nema problema i da dovede sina. Tako i bude, uzme doktor jednu čašu rakije i jednu čašu u kojoj je bila voda. Ubaci po jednu glistu u obe čaše. Ova u vodi se migolji, a ova druga u rakiji je istog trena uginula. • I? - pita doktor malog Mujicu - Šta si zaključio iz ovoga? A Mujica će na to: • Ko pije rakiju, nema gliste!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1851 od 04.07.2015 : Svaštara
Arhimed, Njutn i Paskal igraju žmurke. Arhimed žmuri, a Paskal i Njutn se kriju. Paskal se sakrije, a Njutn nacrta kvadrat, stane iza Arhimeda i čeka. Arhimed izbroji: • Devedeset pet, ... pedeset, ... sto, polazim. Okrene se, ugleda čoveka i kaže: • Aha, Njutn! A Njutn će: • Ne, ovo je Njutn po metru kvadratnom, a to je Paskal.
#1702 od 23.05.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Evo, bio na trčanju! • Aha, jesi li povratio kondiciju? • Povratio jesam, kondiciju nisam.
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#1649 od 22.04.2015 : Perica
Na času biologije nastavnik upita Pericu: • Znaš li, Perice, bar jednog sisara koji leti? • Znam: stjuardesu - odgovori Perica.
#2822 od 29.10.2016 : Svaštara
Srele se dve prijateljice. Kаže jedna: • Joj draga, što si se tako ugojila? Odgovara druga: • Ma nisam, još sam i smršala. Nisi me videla pre mesec dana. Bila sam kao što si ti sada!
#1245 od 08.02.2015 : Doktori
Dođe pacijent kod doktora i kaže: • Doktore, ja sam mnogo neodlučan. Doktor odgovori: • Dobro, sredićemo to. A pacijent će: • A možda i nisam.
#3195 od 05.03.2018 : Pitalice
Zašto muške bebe više plaču kad se rađaju? • Zato što znaju da će proći još mnogo vremena dok ponovo ne vide pičku.
#3290 od 28.10.2018 : Policajci
Policajac kaže kolegi: • Čitav vikend sam proveo uz kanal Dunav-Tisa-Dunav. • Ja taj kanal nemam na kablovskoj - odgovori ovaj!
#2653 od 29.06.2016 : Pitalice
Kako se zove žena Brus Lija? • Brusilica
#939 od 22.12.2014 : Plavuše
Izlazi plavuša iz hotelskog toaleta i moli recepcionera: • Možete li da mi usitnite ovih 70 evra? • Eh, gospođice, pa ne postoji novčanica od 70 evra, to je falsifikat. • Iju, teško meni, pa ja sam onda silovana!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo