dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da te menjam svake godine

#1780 od 12.06.2015 : Mujo i Haso
Pita Fata Muju: • Šta bi volio, u šta da se ja pretvorim? Mujo odgovara: • U kalendar. Fata će: • Je l' da me gledaš svakog dana? Mujo odgovara: • Ne, nego da te menjam svake godine!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#134 od 15.03.2013 : Cigani
Došla ciganka kod ginekologa. On joj reče da ode iza paravana, da se skine, da legne na krevet i da digne noge. A ciganka kaže njemu: • Pa dobro, doktore, ali valjda ćemo prvo malo da se ljubimo!
#18 od 11.03.2013 : Chuck Norris
Došla Smrt sa maskom, kosom, i ide od vrata do vrata. Dođe na jedna vrata, zvoni, kad ono, vrata otvara Čak Noris. Gleda Smrt Čak Norisa, gleda on Smrt, kad odjednom, Smrt digne ruke i vikne: • MASKENBAL!!!
#3249 od 28.04.2018 : Aforizmi i grafiti
Kada TV Pink snima gole ženske, to se zove Paparazzo lov, a kada ja snimam komšinicu, zove se policija!
#694 od 20.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Sulju: • Voliš li ti seks u troje? Suljo: • Ih, jos pitaš! Obožavam! • Pa trči onda kući!
#2623 od 10.06.2016 : Cigani
Pita mali Ciga svoju majku: • Mamo, mamo, kako sam se ja rodio? A majka će: • Pa, ... ja i tata smo legli da spavamo ... i ujutru, kad smo se probudili, ti bio ispod ćebeta. Sutradan se mali Ciga budi i vidi bubašvabu u svom krevetu i kaže joj: • Imaš sreću što sam ti ćale, inače bih te sad zgazio!
#204 od 24.03.2013 : Pitalice
Šta se raspada brže od Yugo automobila? • Zemlja u kojoj se proizvodio.
#2991 od 09.03.2017 : Bračni
Mužu je stiglo pismo, ali ne sme da ga pokaže ženi. • Vidim da te je pismo prilično zabrinulo, dragi. Reci mi o čemu se radi. Ja sam tvoja supruga i tu sam da ti pomognem u nevolji. Tvoji problemi su i moji problemi, sve treba da rešavamo zajednički, da delimo dobro i zlo, mi smo kao jedno ... • Pa dobro, ... piše nam ljubavnica da smo postali otac!
#3057 od 29.08.2017 : Svaštara
• Gospodine, imate neki čudan naglasak. Odakle dolazite, ako nije tajna? • Iz kafane!
#1331 od 25.02.2015 : Svaštara
Protiv ptičjeg gripa najbolje je: • Ne družiti se sa kokama • Ne dirati patku rukama i ne prinositi je ustima • Ne ljubiti čavku • Izbegavati ševu
#2014 od 24.08.2015 : Svaštara
Sudija pita svedoka: • Znate li Vi šta se dobija za lažno svedočenje? • Naravno da znam, meni su obećali novi stan.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo