dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da tuga bude veća

#1034 od 06.01.2015 : Međunarodni
Na dan žalosti u Severnoj Koreji, čovek zove telefonom nadležne u partiji i pita za zvanični stav: • Moram da pitam, da li je dozvoljen seks za dan žalosti? • Dozvoljen je, ali samo sa svojom ženom! • A zašto samo sa svojom? • Pa, da tuga bude veća!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3072 od 15.10.2017 : Svaštara
Pričaju dva poznanika: • Kako je kod vas u firmi? • K`o u VIP-u! • Opa, pa to znači da su vam dobre plate? • Ma jok, nula dinara po minutu!
#3173 od 11.02.2018 : Bračni
Živadinka kod doktora: • Doktore, stvarno ne znam šta da radim, moj Milojoo traži da se u krevetu ponašam kao prostitutka! Doktor: • Pa, naplati mu!
#2055 od 19.09.2015 : Doktori
Dolazi čovek na kontrolu kod doktora: • Doktore sad mi je bolje, ne kašljem, ne kijam, samo malo teško dišem. • Nista ne brinite, pobrinućemo se da i to prestane.
#2101 od 11.10.2015 : Mujo i Haso
Kaže Fata Muji: • Ako pogodiš koliko imam godina, poklanjam ti jednu divnu, nezaboravnu noć! Mujo: • Ovako ... po svilenkastoj kosi - 19, po toj baršunastoj koži - 18, po zanosnom, zategnutom telu - 17 ... • Mujo, laskavče stari, grešiš, ali ipak ... • Ne prekidaj me dok sabiram!
#3057 od 29.08.2017 : Svaštara
• Gospodine, imate neki čudan naglasak. Odakle dolazite, ako nije tajna? • Iz kafane!
#3288 od 28.10.2018 : Aforizmi i grafiti
Kako je lepo videti devojku koja je iz opanaka uletela u štikle, pa gazi gradom k`o jelen sa reumom.
#1433 od 13.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Svoje najveće tajne najbolje je deliti sa mužem. ... Znaš da nikome neće reći jer te nije ni slušao.
#981 od 30.12.2014 : Svaštara
Prva žena na mesecu: • Hjustone, imamo problem ... • Šta je problem? • Nema veze, ... ništa ... • Reci, šta je problem? • Ma, ništa! • Odmah nam reci šta je problem. • NEĆU! • Molim te, reci nam šta je problem. • Znaš ti dobro šta je problem ...
#913 od 18.12.2014 : Međunarodni
Američki biznismen koji boravi u Moskvi vodi svoj dnevnik i ovako zapisuje: 1. dan: Danas sam pio sa Rusima - za malo nisam umro. 2. dan: Danas sam pio sa Srbima - bolje da sam juče umro.
#3213 od 23.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Videćemo za devet meseci ko se najbolje proveo za 1. maj!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo