dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zdravo komšija

#485 od 17.09.2014 : Lala i Sosa
Vrati se Lala kući i zatekne Sosu golu na krevetu. • Iju, Soso, pa šta radiš tu gola? • Pa, eto, kad nemam šta obući - odgovori Sosa. • Kako nemaš, vid' ovi' 'aljina! Otvori Lala orman i počne da nabraja: • Vidi ih: jedna, dve, tri... zdravo, komšija ..., četiri, pet ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#547 od 06.11.2014 : Pitalice
Koja je razlika između dobrih i loših sisa? • Između dobrih stoji zlatan privezak, a između loših pupak.
#962 od 26.12.2014 : Crni humor
Rat. Dva neprijateljska rova na razdaljini od tridesetak metara. Jednom vojniku je sve dosadilo, pa dovikne neprijatelju: • Ko hoće da igra Ruski rulet, neka digne glavu!
#930 od 20.12.2014 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso. Kaže Haso Muji: • Mujo ja mislim da sam ja gej. • Kako gej? Vozaš li ti BMW po Monte Karlu? • Ne vozam. • Ideš li ti na izlete na Havaje? • Ne idem. • Pa Haso, bolan! Ti nisi gej, ti si obična pederčina.
#1995 od 19.08.2015 : Svaštara
Za nekoliko godina, kontrolni iz matematike imaće ovakve zadatke: • Ana je imala 40 lajkova. Za nekoliko minuta Ana je dobila još 220 lajkova. Šta je Ana uradila? Rešenje zadatka: • Ana je dodala sliku sa izbačenim sisama.
#2551 od 30.04.2016 : Svaštara
Putnički brod prolazi pored malog pustog ostrva u Tihom okeanu. Putnici sa broda vide na ostrvu čoveka duge kose i brade kako skače, urla i maše rukama iz sve snage. Jedan od putnika upita kapetana: • Ko je ono na ostrvu? • Ne znam, ali svake godine kada ovuda prolazimo, on totalno podivlja.
#307 od 27.06.2013 : Pitalice
Kako se zove nauka o prostitutkama? • Makroekonomija.
#261 od 09.06.2013 : Oglasi
Potrebna gatara za dobro plaćen posao. Ona će znati gde treba da se javi.
#745 od 30.11.2014 : Svaštara
Dolazi Milisav kući posle celodnevnog rada na njivi, izvali se na trosed i požali: • Noge su mi mrtve umorne! A Živadinka će na to: • Sudeći po mirisu, umrele su pre tri dana!
#1855 od 04.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Devedeset devet odsto stanovništva je nezadovoljno seksom, što je i logično, ... pošto ne mogu da stignem na sve strane.
#2336 od 04.01.2016 : Svaštara
Devojka zove dečka telefonom: • Ej, šta radiš? Dečko: • Evo, istresao sam ga i sad ga stavljam! • Prostačino jedna! • Ludačo, prehlađen sam, merim temperaturu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo