dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ponovo mi se ide

#2912 od 07.01.2017 : Lala i Sosa
Priča Mujo sa Hasom: • Joj, bolan, ponovo mi se ide u Australiju! • A kad si ti to bio u Australiji? • Ma nisam, nego mi se i jučer išlo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2097 od 09.10.2015 : Svaštara
Na sudu, sudija pita optuženog: • Pa dobro, čega se poslednje sećate pre nego što ste nožem izboli 12 osoba? • Neko je naručio Medu Brundu od Slavice Ćukteraš, na svadbi ...
#980 od 29.12.2014 : Svaštara
• Halo, je l' to hitna? • Da. • Treba mi hitno 100 evra.
#1128 od 20.01.2015 : Doktori
• Doktore, jeste li baš sigurni da je mom mužu nužna operacija? Znate, veliki su to troškovi ..., - pita pacijentova žena lekara. • A mislite da će vam sahrana biti jeftinija? • Ma ne, ne, ali ne bih volela da platim i jedno i drugo.
#678 od 18.11.2014 : Svaštara
SMS prepiska: • 'Ajde dođi na jedan seks na brzaka. • Evo trčim, uzjahala sam svog dinosaurusa. • Ludice jedna, dinosaurusi ne postoje. • Kao ni šansa da se mi kresnemo.
#1433 od 13.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Svoje najveće tajne najbolje je deliti sa mužem. ... Znaš da nikome neće reći jer te nije ni slušao.
#3208 od 18.03.2018 : Plavuše
Plavuša pita momka: • Šta ti se više sviđa, moje seksi telo ili moje predivno lice? Momak je odmeri od glave do pete, pa odgovori: • Tvoj smisao za humor!
#2765 od 11.09.2016 : Crni humor
Na velikom takmičenju, bacač koplja kaže svom kolegi: • Danas se moram jako potruditi, u publici je i moja tašta. Kolega odgovara: • Čoveče, to je preko sto metara, teško da ćeš je pogoditi!
#1529 od 01.04.2015 : Svaštara
Pričaju dve žene i jedna kaže: • Ja sam, kad sam bila mala, držala bubamaru i pitala je: Bubamaro, bubamaro, pokaži mi put gde ću se udati? - i bubamara odleti na stranu gde sam se udala. Druga će na to: • Ja kad sam pitala bubamaru, ona se okrenula na leđa, digla noge i krepala!
#266 od 09.06.2013 : Perica
Pita mali Perica tatu: • Tata, tata, šta to mama ima između nogu? • Raj, sine, raj! • A ti, tata, šta ti imaš između nogu? • Ja imam ključ za raj. Na to će Perica: • Tata, moraš pod hitno da promenis ključ, komšija ga već iskopirao.
#1242 od 08.02.2015 : Svaštara
On: • Skini se. Ona: • Neću. • Skidaj se, bre! • Neću! • Ok, izađi iz BMW-a. • Evo skidam se, crk'o dabogda!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo