dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja sam se okliznula

#3353 od 05.09.2019 : Lala i Sosa
Već na svom prvom sastanku Lala i Sosa načeli neobičnu temu: • Da li je silovanje uopšte moguće?! • Ako se devojka opire - tvrdi Sosa - silovanje je neostvarljivo. Lala misli drugačije i na kraju predložiše da u praksi provere ko je u pravu ... Pokaza se da je silovanje sasvim moguće. Sosa ustajući sa trave i popravljajući suknjicu, reče ljutito: • Ipak nisi u pravu, jer sam se ja okliznula, ... da probamo još jednom ... !
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1707 od 23.05.2015 : Pitalice
Koji čovek pleni svojim pojavom? • Sudski izvršitelj.
#1422 od 11.03.2015 : Oglasi
Molio bih nekoga iz Vrnjačke Banje da otključa moj katanac sa mosta. Hvala.
#1427 od 12.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Imam novca da uživam lagodno, komotno, bezbrižno i da mi ništa ne fali do kraja života ... ako umrem odmah!
#1509 od 28.03.2015 : Mujo i Haso
Sreli se Mujo i Haso na čaršiji pa otišli u kafanu na rakijicu, i nakon nekog vremena počne Mujo da hvali Fatu: • Haso, bolan, moja ti je Fata jako brižna i baš me ono pravo voli! Haso ga zbunjeno pogleda i upita: • A jel'? A kako to? Mujo se isprsi: • Guzim ti ja nju sinoć, guzim, ... oznojio se sav, kad ti moja Fata men' kaže: Joooj, Mujo, kako si se oznojio, mog'o b' se pre'ladit', da bar ima 'ko da te malo odmijeni ...
#2868 od 04.12.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva pomfrita: • Hajde da vodimo ljubav! - predloži jedan. Na to će drugi pomfrit tužno: • Ne mogu, imam kečap.
#67 od 13.03.2013 : Pitalice
Šta je to Dan žena? • Isto što i Noć veštica, samo po danu.
#3280 od 21.10.2018 : Babe
Kasno uveče, vraćajući se iz šetnje parkom, baba se požali dedi: • Ijaoj Milutine, neki mladić me napao u parku i silovao ... • Iju, Radojka, pa ... jesi li zvala nekog u pomoć? • Nisam, ... nije mu trebala pomoć!
#2882 od 15.12.2016 : Mujo i Haso
Plivaju Mujo i Haso Tihim okeanom kad odjednom Haso se počeo daviti. Viče Haso: • Upomoć, Mujo, upomoć, udaviću se! Na to će Mujo: • Pssssst, ovo je Tihi okean.
#1483 od 23.03.2015 : Svaštara
Dečko: • Hoćeš da snimimo reklamu za Lav pivo? Devojka: • Hoću. Kakvu? Dečko: • Ja te krešem, a ti vičeš toooo Laveee!
#431 od 02.05.2014 : Svaštara
Dolazi čovek kod ginekologa i kaže mu: • Doktore, žena mi je trudna. • To je lepa vest! • Znam, doktore, ali kakav će biti moj seksualni život ovih 9 meseci? • Pa prva 3 meseca možete sve što i ranije, sledeća tri meseca samo kereća poza, a zadnja tri meseca vučja poza. • Dobro, mislim da shvatam za kereću, ali šta je to vučja poza? • Pa ono ..., sediš pored rupe i zavijaš!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo