dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne mogu da odtvorim torbu

#1747 od 04.06.2015 : Doktori
Uhvatili Fatu trudovi. Pošto je bilo prekasno da je voze u bolnicu, zovu doktora da dođe kući. Stiže doktor sav zadihan i pita: • Gde je Fata? • Evo je u sobi - sav uzbuđen će Mujo. Doktor uđe u sobu i zatvori vrata. Nakon pet minuta ih otvori i vikne Muji: • Imate li kakav nož? Mujo sav pretrnu, al' šta će, ode po nož i da ga doktoru. Nakon pet minuta opet se otvaraju vrata: • Imate li možda kakvu polugu? - upita uznemireno doktor. Muji želudac u grlu, ali otrči i donese doktoru polugu. Za koji minut se ponovo pojavi doktor na vratima: • A da nemate možda sekiru? • Jao, čoveče, govori šta mi je sa Fatom! - povika Mujo uznemireno. • Ma bolan Mujo, Fata je dobro, samo ne mogu da otvorim torbu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2373 od 20.01.2016 : Mujo i Haso
Lovac Mujo se vratio sa safarija iz Afrike i prepričava doživljaje: • Jedne noći, čujem neki šum. Ustanem iz kreveta i vidim da mi se približava slon. Skočim, zgrabim pušku i ubijem slona, onako u pidžami ... • Ma daj - prekide ga Haso - otkud slonu pidžama?
#2796 od 08.10.2016 : Životinje
Došlo prase da se učlani u SDA: • Pa dobro prase, šta je tebi, gdje ti možeš da se učlanis u muslimansku stranku, jesi li normalno? • Da, da, naravno da hoću, jer samo vi ne koljete prasiće.
#1732 od 03.06.2015 : Pitalice
Zašto je Vitez Koja ogorčen? • Zato što ga nisu primili u Nindža Kornjače.
#594 od 10.11.2014 : Plavuše
Zašto je plavuša stavila kompjuter na pod? • Da joj ne padne sistem.
#2073 od 30.09.2015 : Svaštara
Uhvatio je oko struka, pribio je uza zid i tiho joj šapnuo: • Imaš li 20 evra do prvog?
#1969 od 09.08.2015 : Lala i Sosa
Upecao Lala ogromnog soma i odneo Sosi: • Bacider ga malkice u brašno, pa ondak onako malko u ulje ... nek se čvari u tiganju. • Bog s tobom Lalo, otkud nam brašna? • Pa dobro, ondak samo ulje ... • Ta idi begaj, znaš da nemamo ni ulja. • Ta skuvaj bar jednu dobru čorbu! • Izem te blesavog, na šta da skuvam kad su nam odsekli struju! • Pa šta da radim? Idem da ga bacim nazad u kanal. Baci Lala soma u kanal, som se praćakne, iskoči malo iznad vode i vikne: • Živela Srbija!
#1255 od 10.02.2015 : Mujo i Haso
Sedi ostareli Haso pred kućom i naleti mali Mujica i sedne da malo popričaju. Mujica upita: • Bolan, Haso, oprosti što pitam, al' kako ti u ovim godinama stojiš sa seksom? Haso slegne ramenima, govoreći: • E moj jarane, sve ti je u ovim godinama nekako naopako, pravo da ti kažem ... • Kako naopako, Haso? • Pa, vidi Mujice, kad sam bio tvojih godina, Fata bi me pomilovala po kosi, a on bi se odmah digao, ... a sada, pomiluje me po njemu pa mi se odmah kosa na glavi digne ...
#2947 od 29.01.2017 : Pitalice
Koja je najbolja preventiva protiv svinjskog gripa? • Oteraš krmaču od kuće i pređeš na piletinu.
#2590 od 23.05.2016 : Bračni
Pita Milojko Milutina: • Zašto ti sediš pored prozora dok tvoja Stanojka peva?! • Da ne pomisle ljudi kako je tučem!
#3043 od 01.08.2017 : Životinje
Sedi zeka na obali reke, puši, pije i peca. Prođe lija na novom harliju: • O, lijo, ima se, može se! - kaže zeka. • Znaš šta, zeko, ja ne pušim, ne pijem, tako uštedim pare i, eto, kupim harlija. Tako oni završe razgovor. Sledećeg dana zeka opet na obali reke, puši, pije, oko njega 20.000 konzervi, ... i peca. Prođe lija u crvenom ferariju: • O, lijo, ima se, može se! • E, pa ja ne pušim i ne pijem, tako uštedim pare i kupim ferari! Tu opet završe razgovor. Sledećeg dana lija kod kuće pere svog ferarija, kad ... proleti zeka u avionu: • O, zeko, ima se, može se! • E, lijo, ja prodao ambalažu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo