dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Aftersex selfie

#1138 od 22.01.2015 : Svaštara
Što se tiče tih 'aftersex selfie', samo nešto da Vam kažem: • Jebo Vas takav seks, kad posle samo par sekundi znate gde Vam je telefon.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#684 od 19.11.2014 : Mujo i Haso
Mujo polagao testove na vozačkom ispitu. Član komisije čita rezultate: • Mujo, niste položili ispit. Imate 28 grešaka. • Kako je to moguće? Pa odgovorio sam na sva pitanja! • Da, ali pogrešno. Zaokružili ste sve odgovore pod B! • Pa ja za B i polažem - odgovori Mujo.
#522 od 03.11.2014 : Lala i Sosa
Kaže Sosa Lali: • Lalo, bog te materin, mogo bi ti ustati, uzeti ceger, i otići na pijac. • Ali Soso, ta ja sam muško. Šta će reći Panta i Živa, kad me budu videli sa cegerom? • E ako si muško, ondak ajdemo u krevet. • Pa ajde kada si toliko zapela, gde je taj ceger?
#2427 od 21.02.2016 : Političari
Razgovaraju dva poslanika u skupštini: • Znaš, ja sam ti bio izuzetno pametno dete. Prohodao sam u drugoj godini života. • Ja sam bio još pametnije dete. Mene su nosili sve do četvrte godine.
#1989 od 19.08.2015 : Svaštara
• Halo policija, dve devojke se tuku zbog mene. • Pa, šta je tu strašno? To je čak dobro za tebe. • Pa, ova ružnija pobeđuje ...
#2460 od 15.03.2016 : Svaštara
Dolazi majka u vrtić po svoje dete. Na ulazu ima šta da vidi, ... kapija širom otvorena, a deca se u pesku igraju mobilnim telefonima. Upita vaspitačicu: • Pobogu, pa ovo su mala deca, kako to pazite na njih, kapija je otvorena, deca mogu da izađu na ulicu? Vaspitačica mirno odgovara: • Gospođo, ništa ne brinite, kod nas se signal za WiFi prostire samo u granicama ovog peska!
#232 od 16.04.2013 : Međunarodni
Otvori Kinez frižider i ukapira da je prazan. Zakuka Kinez: • Ajoj meni, nemam ni kučeta ni mačeta.
#187 od 20.03.2013 : Međunarodni
Sretnu se Euro, Dolar i Dinar, i počnu da se razmeću pričama o svojoj sličnosti sa nekim životinjama. Kaže Euro: • Ja sam kao tigar! Ja kad skačem, skačem nezadrživo, silovito, rušim sve pred sobom ... Na to će Dolar: • Ja sam kao antilopa. Kad ja skačem, skačem visoko i daleko, skačem elegantno ... Na kraju će Dinar: • A ja sam kao lav! • Otkud ti kao lav? • Pa lepo, kad vi skočite, ja RIKNEM.
#2362 od 16.01.2016 : Crnogorci
Pričaju dva starija Crnogorca: • Kako ti je u penziji? • Ma, bez veze, ... isto radim, a manja plata.
#547 od 06.11.2014 : Pitalice
Koja je razlika između dobrih i loših sisa? • Između dobrih stoji zlatan privezak, a između loših pupak.
#2447 od 07.03.2016 : Političari
• Doktore, da li od analnog seksa može da se zatrudni? - pita plavuša svog ginekologa. • Naravno, šta mislite, kako se rađaju političari?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo