dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Draga Saveta

#3008 od 26.03.2017 : Cigani
Mala Cigančica piše tinejdžerskom časopisu: • Draga Saveta, imam 13 godina i još uvek sam nevina ... Da li to znači da je moj tata gay?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2085 od 05.10.2015 : Chuck Norris
Ljudi su se popeli na Mesec, a Chuck Norris se popeo na godinu!
#2743 od 27.08.2016 : Mujo i Haso
Muji stigao veliki račun za struju, pa kaže on Fati: • Eto ti sad, pa ti i dalje pozajmljuj peglu svima po selu!
#1080 od 13.01.2015 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, kako leti avion? Tata odgovara: • Ne znam. Perica opet pita: • A tata, koliko je zemlja velika? Tata odgovara: • Ne znam. Perica opet pita: • A kako nastaju oblaci? Tata odgovara: • Ne znam? A Perica opet pita: • Tata, ljutiš li se ti što ja tebe svašta pitam? Tata ponosno odgovara: • Naravno da ne, kako bi inače naučio?
#2173 od 14.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Šofer, kada ga ostavi žena, samo ubaci u drugu i nastavi dalje.
#265 od 09.06.2013 : Perica
Dođe Perica na ispit i izvlači pitanja. Kad ono, prvo pitanje ne zna, drugo isto ne zna, a treće prvi put čuje. Iznerviran, profesor mu upiše u indeks "majmun". Perica vidi šta je ovaj napisao i kaže mu: • Profesore, pa ovde je samo potpis, nema ocene?
#1637 od 20.04.2015 : Pitalice
Šta je prava matematika? • To je kad u dva ujutro vadiš 'koren' iz nepoznate.
#2255 od 30.11.2015 : Studenti
Idemo da spremamo ispit iz matematike. Tebe i mene saberemo, odeću oduzmemo, noge podelimo, pa se množimo.
#3358 od 12.11.2019 : Svaštara
Negde u Srbiji ... zvoni telefon, čovek se javlja: • Dobar dan, zovem iz Banke. Da li neko u vašoj porodici koristi našu uslugu? • Koristim ja. Kada prolazim pored Banke, ogledam se u izlog!
#393 od 07.12.2013 : Plavuše
Dolazi plavuša u prodavnicu kozmetike i žali se: • Juče ste mi prodali ovaj šampon za suvu kosu, a meni je kosa mokra kad je perem!
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo