dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Serum protiv zmijskog ujeda

#334 od 19.08.2013 : Crnogorci
Sedi Crnogorac u dvorištu, mrzi ga da živi. U neko doba dohvati mobilni i pozove ženu. Ona se javi sa sprata: • Šta je? • Ama, ženo, imamo li mi još onije serum protiv zmijskog ujeda? • Imamo - odgovori ona - a što, da te nije ujela zmija? • Ama nije, no se primiče!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3046 od 01.08.2017 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, tata, a koliko košta venčanje? • Ne znam, sine, ja svoje još uvek otplaćujem!
#922 od 19.12.2014 : Svaštara
Razgovaraju dva pijanca: • Čega bi se lakše odrekao – žena ili vina? • Zavisi od godišta!
#2743 od 27.08.2016 : Mujo i Haso
Muji stigao veliki račun za struju, pa kaže on Fati: • Eto ti sad, pa ti i dalje pozajmljuj peglu svima po selu!
#1330 od 24.02.2015 : Svaštara
Sede dve prijateljice kod veterinara, pa pita jedna drugu: • Šta nije u redu sa tvojim psom? • Napaljen ker, samo njuši i liže. Čak je pokušao i na mene da skoči! Moram da ga kastriram. Šta je sa tvojim psom? • Ma nevaljalac, zaskočio me sa leđa. • I ti svoga vodiš na kastriranje? • Ma ne, samo sam ga dovela da mu odseku kandže.
#688 od 19.11.2014 : Pitalice
Šta penzioner nosi u gaćama? • Minuli rad i dva svedoka.
#1306 od 21.02.2015 : Crni humor
Dolaze doktori u zatvor, u kontrolnu posetu zatvorenicima, da vide kakva im je probava. Kod prvog zatvorenika: • Stolica? • Da! • Kada? • Sinoć! • Kakva? • Tvrda! Kod drugog zatvorenika: • Stolica? • Da! • Kada? • Jutros! • Kakva? • Mekana! Kod trećeg zatvorenika: • Stolica? • Da! • Kada? • Prekosutra! • Kakva? • Električna!
#441 od 18.06.2014 : Mujo i Haso
Došao Haso u javnu kuću u Parizu, i pita neku kurvu: • Pošto? • 100 eura. • Ali ja sam vrlo nezgodan. Dok karam, ja bijem, udaram, razbijam sve ... • E, pa onda je 200 eura. Krenu oni, kad ona zastane i pita: • A koliko ti to biješ? • Dok mi ne vratiš pare!
#2809 od 20.10.2016 : Pitalice
Kada muškarac izgubi devedeset procenata svoje inteligencije? • Kad mu umre žena. A kad izgubi ostalih deset procenata? • Kad mu umre pas.
#1069 od 11.01.2015 : Svaštara
Doneo unuk dedi na poklon Viagru. • A šta ti je to, sinko? • To ti je, deda, pilula od koje ćeš se pred babom osećati kao mladić. • E sinko, ako valja šta ova tvoja viagra imaš od dede 100 eura. Sutradan, izlazi deda iz svoje sobe sav srećan i daje unuku 1100 eura. • Deda, pa ovo je mnogo više, rekao si samo 100 eura. • Pa to i jeste 100 eura od mene, hiljadarka ti je od babe!
#2667 od 10.07.2016 : Perica
Pita mama Pericu: • Perice, je l' se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone? • I da i ne, ... radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao što tata pravi budalu od sebe ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo