Ne znam ni ja da plivam

#755 od 02.12.2014 : Crnogorci
Davio se jedan čovek i vikao kako ne zna da pliva i da mu treba pomoć. A Crnogorac sa obale mu odgovori:
• Šta se dereš jado, ne znam ni ja da plivam, pa ne vičem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2227 od 24.11.2015 : Svaštara
Negde u Srbiji:
• Miladine, šta bi radio da dobiješ 2 miliona na tomboli?
• Paaa, vratio bi dugove ...
• Dobro, a ostatak para ...
• Paaa, ostatak nek sačekaju još malo ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#513 od 30.10.2014 : Policajci
Poslala majka sina da kupi jaja, međutim mali je vraćajući se, polupao sva. Tužan, seo je pored policijske stanice i počeo da plače. Izađe jedan pandur i pita ga šta je bilo, a mali odgovori da je razbio jaja. Pandur je brzo otišao da nazove hitnu. Sa druge strane su ga pitali:
• Ako je polupao jaja, šta je bilo sa organom?
• Organ je na telefonu - usplahireno odgovori pandur.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#2526 od 08.04.2016 : Cigani
Ulovio Ciga jegulju, a ona ogromna ... Stavlja je u torbu, ne može da stane, stavlja je u džak, opet joj viri rep ... Doseti se on i obmota je  oko struka, a glavu stavi napred. Uz put svati u kafanu da proslavi dobar plen i napije se samo tako. Kad mu se pripišalo, ode u WC, mrtav pijan ..., greškom uhvati jegulju za glavu i kaže:
• Da siiii mlitaaav ... to znam, ... da siiii ljigaaav ... i to sam znao, ... al' da imaš plave oči ... jeb'o mater ako sam to znao ...!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 143 Ocena: 
#808 od 06.12.2014 : Doktori
Dolazi pacijent u ambulantu i pita medicinsku sestru:
• Sestro, gde se daju injekcije nedeljom?
• U guzicu, isto kao i ponedeljkom - odgovori sestra.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
#876 od 17.12.2014 : Plavuše
Pecale tri plavuše na reci i jedna upeca zlatnu ribicu. Ona im obeća da će im ispuniti tri želje. Prva plavuša je poželela da bude pametna, druga da bude pametnija od prve, a treća da bude najpametnija. Sledećeg jutra prva se probudila kao brineta, druga kao crnka, a treća kao muškarac!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#1482 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso, kad Mujo reče:
• Jes čuo bolan Haso, priča se da će biti građanskog rata.
A Haso će:
• Uh! Dobro je, imamo sreće, mi živimo na selu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
#1943 od 28.07.2015 : Međunarodni
Razgleda američka vojna delegacija naš muzej avijacije u Surčinu pa vide i ostatke svog nevidljivog F117. Šef delegacije upita našeg pilota koji im je bio vodič:
• Znamo da Vam je PVO bila odlična ali me zanima kako ste se osećali dok ste ratovali protiv najveće sile na svetu?
Na to će naš pilot, pomalo zbunjeno:
• A, pa nismo mi nikada ratovali protiv Rusije.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 51 Ocena: 
#2157 od 09.11.2015 : Perica
Kaže Perica ocu:
• Tata, na vratima je neki čovek. Traži dobrovoljni prilog za bazen.
• Dobro, daj mu čašu vode.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
#968 od 27.12.2014 : Plavuše
Sede dve plavuše u parku i kaže prva:
• Vidiš ona dva tipa; levi mi je ljubavnik, a desni verenik.
A na to će druga:
• Kakva slučajnost, kod mene je obrnuto!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#2800 od 11.10.2016 : Policajci
Kako policajac objašnjava sinu negativne brojeve?
• To ti je, sine, kad imaš 10 ljudi u kupeu, 15 izađe i treba da se vrati još 5 da bi kupe bio prazan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.