pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Mali mi se prehladio

#1499 od 26.03.2015 : Crni humor
Kopa vampir po kantama za smeće, naiđe mu prijatelj, pa ga pita: • Šta tražiš? • Upotrebljene tampone - odgovori vampir. • Pa šta će ti to? • Ma, pusti, mali mi se prehladio, treba mi za čaj!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#748 od 01.12.2014 : Mujo i Haso
Fata je još bila jako mlada, negde oko 15 godina, kada je upoznala Muju. Nakon par dana pošto su se upoznali, Mujo je pozove na prvi sastank u park. Fata, pre nego što će otići u park na spoj ispriča mami gde i zašto ide. Kada se našla u parku sa Mujom, seli su na klupu i Fata mu kaže: • Mujo, odmah da te upozorim: mama mi je rekla da na sve ono što me budeš pitao odgovorim sa 'ne'. • Dobro Fato, a bil' ti bilo mrsko da ti zavučem ruku u gaćice.
#1122 od 19.01.2015 : Pitalice
Kako se zove medved koji je trenirao Kung Fu? • Griz Li.
#3322 od 07.03.2019 : Plavuše
Šta kaže plavuša kad rodi crnče? • Vidi: svetsko, a naše!
#1601 od 14.04.2015 : Plavuše
Pitaju plavušu: • Vaše znanje iz književnosti? Plavuša odgovara: • Imam odlično znanje! • Ok, ko je bio par sa Romeom? • Alfa!
#2856 od 22.11.2016 : Svaštara
Vode ljubav direktor i sekretarica. Pita ona: • Direktore, je l' unutra? • Jeste! A sekretarica će: • Jao, koliki je!
#2813 od 23.10.2016 : Svaštara
• Dobar dan, mi smo Jehovini svedoci. • Super, izvolite, uđite, da popijemo po pivce. • Ali, mi ne pijemo ... • Aha, onda uđite, da budete svedoci kako ja pijem.
#1570 od 07.04.2015 : Plavuše
Pričaju dve plavuše. Prva kaže: • Doktor mi je rekao da narednih par nedelja živim samo na jabukama. Druga kaže: • A što ako padneš?
#1128 od 20.01.2015 : Doktori
• Doktore, jeste li baš sigurni da je mom mužu nužna operacija? Znate, veliki su to troškovi ..., - pita pacijentova žena lekara. • A mislite da će vam sahrana biti jeftinija? • Ma ne, ne, ali ne bih volela da platim i jedno i drugo.
#631 od 14.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Za bolesne, postoji bolnica. Za lude, postoji ludnica. Za budale nema ništa, zato ih ima svuda.
#2211 od 21.11.2015 : Perica
Dolazi Perica iz škole neraspoložen: • Šta je bilo Perice? Koji ti je predmet u školi danas bio najteži? • Klupa! Pala mi je na nogu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo