pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Stani ti, tebe niko ne juri

#1635 od 19.04.2015 : Cigani
Juri policajac Cigu i viče za njim: • Stani, Cigo! Ciga odgovori: • Stani ti, tebe niko ne juri! • Ma, stani hoću nešto da ti kažem! • Neka hvala, ne moramo mi Cigani baš sve da znamo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2670 od 11.07.2016 : Pitalice
Zašto Cezar nosi sandale? • Pa, Juli je ...
#273 od 11.06.2013 : Svaštara
Čovek na samrtnoj postelji kaže lekaru: • Doktore, molim Vas da napišete da sam umro od side. • Zašto, pobogu? - upita doktor. • Pa, kad umrem da mi niko ne jebe ženu, a ovi što su je već jebali nek se useru od straha.
#2527 od 09.04.2016 : Bračni
Svi se nešto plaše onih četiri jahača apokalipse, kako ih zovu? Kuga, Glad, Rat i Smrt? ... A zamislite da su ti jahači žene ... u PMS-u ... i to: Žena, Tašta, Švalerka i Komšinica!
#1541 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Toliko je sve poskupelo, da ću i električne cigarete morati da pušim samo kada je jeftinija tarifa za struju.
#204 od 24.03.2013 : Pitalice
Šta se raspada brže od Yugo automobila? • Zemlja u kojoj se proizvodio.
#3057 od 29.08.2017 : Svaštara
• Gospodine, imate neki čudan naglasak. Odakle dolazite, ako nije tajna? • Iz kafane!
#1580 od 09.04.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Haso veliki fudbalski fanovi se dogovore da ko prvi umre dođe onom drugom u snu i javi mu da li se gore na nebu igra fudbal. Desilo se tako da Mujo prvi umre i kao što su se dogovorili jedno večeri dolazi Hasi u snu da mu javi. • Haso,imam jednu dobru i jednu lošu vest - reče Mujo. • Kaži prvo dobru - odgovara Haso. • E pa ovako, dobra je ta da se gore na nebu fudbal igra još kako. • Odlično, hajde mi reci sada lošu vest. • Braniš u nedelju!
#3009 od 27.03.2017 : Svaštara
Podstanar se obraća gazdarici: • Žao mi je, ovog meseca neću moći da platim stanarinu. • Pa, ... to ste rekli i prošli put! • Jesam, i vidite da držim reč.
#1799 od 18.06.2015 : Chuck Norris
Šta radi medved kad sretne Chuck Norris-a? • Legne i pravi se mrtav.
#2984 od 02.03.2017 : Policajci
Zaustavi policajac vozača: • Da li ste nešto popili? • Popio sam jedan kapućino. Policajac sumnjičavo vrti glavom i pita: • A da nisu ipak bila dva-tri kapućina?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo