pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nije valjala za svoju familiju

#2497 od 27.03.2016 : Cigani
Došao šesnaestogodišnji Ciga kod ćaleta i sav srećan kaže: • Čale 'ču se ženim! • To sine! Več sam se zabrin'o da ne prematoriš! Kak'a je mlada? • Ma, super čale, k'o Rijana, sam' još lepša. Jedanes' godine i još nevina. • A, je l' ima ona čaleta i braču? • Ima bre, nego šta! • Pu, bre, teraj to u pizdu materinu, kad nije valjala za svoju familiju, neće ni za našu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2409 od 05.02.2016 : Svaštara
Na kraju sastanka šef pita: • Ima li ko kakvih pitanja? A radnik će: • Imam ja. Šefe, jebeš li ti išta osim nas?
#923 od 19.12.2014 : Perica
Perica pita oca: • Tata, šta je to kupleraj? Otac mu opali šamar i vikne: • Marš tamo, balavče jedan! Ne mešaj se u politiku!
#3089 od 29.10.2017 : Pitalice
Kako glasi prošlo vreme glagola voleti? • Jeb`o me dan kada sam te upoznao!
#1840 od 30.06.2015 : Svaštara
Idu dve nule ulicom i sretnu osmicu. Kaže jedna nula onoj drugoj: • Vidi seljanku kako se utegla!
#2298 od 17.12.2015 : Lala i Sosa
Pitali Lalu šta voli više Božić ili seks. A on će: • Ta Božić, dolazi češće!
#872 od 17.12.2014 : Perica
Vraća se Perica kući i s vrata govori: • Tata, mama, danas me učitelj po prvi put pohvalio! • Sjajno, šta je rekao? - upita otac. • Rekao je: Svi ste vi deco magarci, a ti si, Perice, najveći!
#2120 od 23.10.2015 : Svaštara
• Nabroj mi pet vrsta piva. • Zaječarsko, Lav, Hajneken, Staropramen i Jagodinsko. • Dobro, a sada mi nabroj pet vrsta kondoma. • Durex, ... ? • Ne ide, aa? • Ne. • Ne znaš? • Ne znam. • Pa, da manje piješ, a više jebeš, znao bi!
#2975 od 22.02.2017 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Arapina? • Arapin se vrati kući kada završi fakultet.
#441 od 18.06.2014 : Mujo i Haso
Došao Haso u javnu kuću u Parizu, i pita neku kurvu: • Pošto? • 100 eura. • Ali ja sam vrlo nezgodan. Dok karam, ja bijem, udaram, razbijam sve ... • E, pa onda je 200 eura. Krenu oni, kad ona zastane i pita: • A koliko ti to biješ? • Dok mi ne vratiš pare!
#2524 od 07.04.2016 : Svaštara
Pita parna lokomotiva električnu: • Na koju foru si prestala da pušiš?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo