dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nepostojeće vreme

#2652 od 28.06.2016 : Cigani
Pita učiteljica malog Cigu: • Ti se kupaš. Koje je to vreme? Ciga: • Nepostojeće!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#104 od 15.03.2013 : Pitalice
Koja je razlika između babe na svadbi i Zvezde u Evropi? • Baba može da odigra dva kola.
#266 od 09.06.2013 : Perica
Pita mali Perica tatu: • Tata, tata, šta to mama ima između nogu? • Raj, sine, raj! • A ti, tata, šta ti imaš između nogu? • Ja imam ključ za raj. Na to će Perica: • Tata, moraš pod hitno da promenis ključ, komšija ga već iskopirao.
#2701 od 30.07.2016 : Oglasi
Kupi kineski prezervativ i dobićeš na poklon dečiji dodatak!
#2284 od 11.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ne možete vi da date toliko akcija i popusta, koliko ja mogu da nemam para.
#1738 od 04.06.2015 : Životinje
Juri petao koku, hoće da je stigne. Koka beži i razmišlja: • Ako mu dozvolim da me stigne, reći će da sam kurva, ako mu pobegnem, nema ništa od seksa, moraću da se sapletem!
#1823 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nikada nisam smeo da dovedem devojku kući. Prvo zbog roditelja, a posle zbog žene.
#1966 od 09.08.2015 : Svaštara
Upozorenje za vozače: • Na ovim velikim vrućinama, ne ostavljajte decu i kućne ljubimce u kolima. Svekrve i tašte možete, jer aždaje podnose visoke temperature.
#583 od 10.11.2014 : Mujo i Haso
Vraća se Mujo iz Nemačke, vozi novi mercedes, strane table, ... Na ulasku u selo pukne mu guma. Stade Mujo da zameni gumu kad naiđe Haso, dohvati ciglu i razbi prozor na mercedesu. • Šta to radiš, Haso?! • Kad možeš ti da kradeš gumu, mogu i ja radio – odgovori Haso.
#2148 od 04.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada dođu gosti prvo poslužiti slatko i kiselu, a posle toga šifru za WiFi i punjač za mobilni.
#2635 od 19.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Da nije porođajnih bolova, žene nikada ne bi znale kako je muškarcima kada se prehlade.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo