dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jak ko konj

#356 od 18.10.2013 : Cigani
Pitaju Cigu šta on misli koja je najjača životinja i on odmah odgovori: • Lav! • Zašto lav? • Pa zato što je jak ko konj!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3293 od 30.10.2018 : Političari
Otvaram paštetu, ... neko zvoni na vrata, ... jebote, pa nije valjda Vučić doš`o na otvaranje?!
#524 od 03.11.2014 : Perica
Perica pita mamu: • Mama, da li anđeli lete? • Da sine, lete, lete anđeli. • Mama, juče je tata rekao služavki da je anđeo. Da li i ona leti? • Da, da, sutra ujutru.
#1570 od 07.04.2015 : Plavuše
Pričaju dve plavuše. Prva kaže: • Doktor mi je rekao da narednih par nedelja živim samo na jabukama. Druga kaže: • A što ako padneš?
#3308 od 12.01.2019 : Bračni
Žena zove muža na mobilni: • Možeš li da pričaš? • Mogu! • Onda slušaj ... !
#329 od 12.08.2013 : Pitalice
Koja je razlika između šibice i plavuše? • Šibica može samo jednom da se kresne.
#789 od 05.12.2014 : Crni humor
Oženio se čovek od 57 godina ženom koja ima 64 godine. Kada ju je podigao da je prenese preko praga, kaže mu otac: • E moj sine, ... da je sreće sada bi je iznosili, a ne unosili!
#1521 od 31.03.2015 : Političari
Došao ministar u dečji vrtić. Gleda dečicu kako se igraju, pa kaže pomoćniku: • Napiši ček na 5.000 € za poboljšanje uslova boravka u vrtiću! Posle vrtića, na redu je bila poseta zatvoru. Razgleda ministar po zatvoru, pa kaže pomoćniku: • Napiši ček na 500.000 € za poboljšanje uslova boravka u zatvoru! Pomoćnik se zbuni: • Izvinite, gospodine ministre, ne razumem, zašto za dečicu samo 5.000, a za ove kriminalce i razbojnike 500.000? • A šta ti idiote misliš, da ćemo posle izbora ići u vrtić?!
#3229 od 08.04.2018 : Svaštara
Čovek zove nekog telefonom: • Halo, da li je to savetovalište za alkoholičare? • Jeste, izvolite! • Imam jedno pitanje: Je l´ ide led u vinjak?
#2111 od 20.10.2015 : Svaštara
• Muškarac je otkrio reči, pa izmislio razgovor. • Žena je otkrila razgovor, pa izmislila brbljanje. • Muškarac je otkrio poljoprivredu, pa izmislio prehranu. • Žena je otkrila prehranu, pa izmislila dijetu. • Muškarac je otkrio prijateljstvo, pa izmislio ljubav. • Žena je otkrila ljubav, pa izmislila brak. • Muškarac je otkrio ženu, pa izmislio seks. • Žena je otkrila seks, pa izmislila migrenu. • Muškarac je otkrio posao, pa izmislio novac. • Žena je otkrila novac, pa je sve otišlo u pizdu materinu!
#2002 od 20.08.2015 : Perica
U školi učiteljica pita malog Pericu: • Reci nam, Perice, zašto svoj jezik zovemo maternjim? • Paaa, zato ... što tate ne mogu da dođu do reči!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo