pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da kupimo atlas

#3145 od 09.12.2017 : Cigani
Vrati se mali Ciga iz škole i obrati se ocu: • Tato, rekla nam učiteljica da za sutra treba da kupimo atlas. • Kakav atlas, ima da ideš peške u školu kao što sam i ja išao!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1951 od 31.07.2015 : Svaštara
• Dobra ti ova rakija, od koga je? • Od komšije. • Je l' prodaje? • Jok, ostavlja podrum otključan.
#1850 od 04.07.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između prdeža i "Otpisanih"? • Najopasniji je tihi.
#490 od 19.09.2014 : Crni humor
Zove sin tatu: • Upomoć, tata, požar u kući! Otac odgovori: • Tiše, sine, probudićeš mamu.
#3429 od 17.08.2026 : Životinje
U zoološkom vrtu dali majmunu da jede trešnje, a majmun prvo stavi trešnju u guzicu pa je tek onda pojede. Primetili to radoznali posetioci, pa pitaju čuvara zašto majmun prvo stavlja trešnju u guzicu pre nego što je stavi u usta. • Ma, pustite ga, jadničak, pre neki dan je pojeo celu kajsiju, zajedno sa košticom, i ... naravno, ...posle je imao problema da iskaki košticu. Zato sada, uvek, prvo proba da li može da prođe.
#121 od 15.03.2013 : Piroćanci
Posle sedam dana moljakanja, mali Piroćanac dobio pare da kupi jednu bombonu. Stavilo dete bombonu u usta i ne vadi je deset dana. Jedanaestog dana otac i majka se dogovore: • Neka skine celofanče da se zaraduje dete!
#723 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Osmeh i srednji prst - dve stvari koje ceo svet razume.
#2104 od 13.10.2015 : Piroćanci
Zašto Piroćanac sve piše malim slovima? • Da ne troši mastilo.
#1658 od 24.04.2015 : Perica
Udvara se policajac devojci i pita je: • Gde ti živiš? • U bloku pet. • Ma da, u svesci bez linija!
#131 od 15.03.2013 : Cigani
Sudija: • Pošto ste sve priznali ... Ciga: • Aman, drug sudija, mor'o sam da priznam kad me tukla policija. Sudija: • Ali, pobogu, čoveče, policija danas nikog ne tuče. Ciga: • Danas možda ne, al' juče ne da su mlatili ...
#1822 od 26.06.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Hoću da prijavim nestanak žene. • Opišite je. • Da je opišem? ... hm, ... u redu ... ali kad je nađete, nemojte da joj kažete kako sam je opisao jer ćete posle da tražite mene.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo